lipca 15, 2021

Book tour z "Retrospekcją"!

 

Dzisiaj mija dokładnie pięć tygodni od premiery "Retrospekcji", pierwszej książki Chrisa Brookmyre'a, która ukazała się w Polsce! Gatunkowo tytuł ten plasuje się gdzieś na pograniczu thrillera psychologicznego i kryminału, opowiada o mocno skomplikowanych, wręcz destrukcyjnych relacjach rodzinnych przedstawionych na przestrzeni lat - jak sam tytuł głosi, książka po części składa się z retrospekcji. Mnie przekonała na tyle, że objęłam ją swoim patronatem medialnym, dzięki czemu mieliście już kilka okazji na moich profilach, by ją zdobyć. Teraz przychodzę z ostatnią aktywnością dotyczącą tego tytułu - ruszymy z book tourem! Jest to dobra okazja, by zapoznać się z lekturą w bardzo fajnej, rozrywkowej, towarzyskiej formie. Jeśli chcecie się dowiedzieć o samej książce czegoś więcej, zapraszam do zapoznania się z moją recenzją - klik!, a teraz zaczynamy zabawę!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Prószyński i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w niedzielę.
Książka ruszy w podróż w poniedziałek 19 lipca, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Lista uczestników:
1. @like.nobody_ (książka jest tu od 22.07)
2. @kubickakatarzynaa
3. @mamazaczytana
4. @z_ksiazka_mi_po_drodze
5. @maniaczka_ksiazek
6. @kasia_g_autor
7. @brunettebooks
8. @ksiazka.dobra.na.wszystko
9. @zaczytana_panna
10. @Magdalena Moruś (FB)
11. @izabelawatola 
12. @lokata_ewa
13. @monikaormanin
14. @kaaluusjaa
15. @layla88xoxo
16. @czytajz.nami
17. @zuziasikora


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz