czerwca 21, 2023

Wygraj "Bez przebaczenia"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

W maju i czerwcu zalało nas tyle ciekawych premier, że ciągle jeszcze jesteśmy w fazie czytelniczego naganiania, ale to dobrze - wydawnictwa zatroszczyły się, żeby lektur na wakacje nam nie zabrakło! I ja dzisiaj chcę się z Wami podzielić jednym z majowych tytułów - nową książką Grzegorza Kapli pt. "Bez przebaczenia"! Książka ukazała się pod patronatem medialnym Kryminału na talerzu i jest to powieść kryminalno-sensacyjna, w której sporą rolę odgrywają wątki polityczne - ale spokojnie, przedstawione tak, że wcale nie nudzą, a wręcz odwrotnie - lektura jest mocno zajmująca! Do tego dochodzą naprawdę fajne kreacje postaci, szczególnie głównej bohaterki, podkomisarz Olgi Suszczyńskiej, oczywiście solidna zagadka kryminalna, zaskoczenia fabularne oraz tematy i afery, które wszyscy dobrze znamy z naszym rzeczywistych mediów. A wszystko to pisane prostym, a jednak bardzo trafnym językiem... Tak, to książka warta uwagi! Zainteresowani? 😊

"Bez przebaczenia" to szósty tom serii z Olgą Suszczyńską, ale bez obaw można go też czytać jako powieść osobną.
Więcej o nim znajdziecie w mojej recenzji - klik!, a teraz zapraszam na udział w konkursie! Mam dla Was trzy egzemplarze tego tytułu!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Odpowiedź na pytanie i krótko uzasadnij swoje zdanie:
Czy lubisz, kiedy w powieściach pojawiają się rzeczywiste wydarzenia, czy wolisz, kiedy fabuła jest w całości fikcyjna, wymyślona przez autora? 

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej, bardziej oryginalnie – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem lub pod konkursowymi postami na FB i IG - zgłosić można się tylko raz!

  1. Konkurs trwa od 21 do 24 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze. Przy ich wyborze pod uwagę będę brała również aktywność uczestników na profilach Kryminału na talerzu.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!
Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autora książki (IG klik! FB klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

25.06 aktualizacja - wyniki konkursu:
Widzę, że niechcąco sprawiłam Wam trudność tym pytaniem... A to z tego względu, że sporo z Was miało problem, by zdecydować się na jedną opcję! Doskonale to rozumiem, dlatego nie wybór, a uzasadnienie interesowało mnie najmocniej! Odpowiedzi było bardzo różnorodne, co też mnie cieszy - to znaczy, że jesteście świadomymi czytelnikami, wiecie po do czytacie i co Wam się w książkach podoba. Ale jak zawsze mamy ograniczoną ilość egzemplarzy do rozdania, zatem tym razem książka leci do:

FB:
1) Wioleta Polak
Lubię, gdy w powieściach pojawiają się rzeczywiste wydarzenia. A dlaczego🤔 chyba z czysto ludzkiej ciekawości. Gdy słyszę o jakiejś tragedii zawsze zastanawiam się co kieruje oprawcą, dlaczego postąpił tak a nie inaczej. W powieści opartej na prawdziwych wydarzeniach mam poczucie, że autor podobnie jak ja analizuje wydarzenia i daje upust swoim przemyśleniom w książce ✍️

2) Iga Chądzyńska
Osobiście lubię, kiedy w powieściach pojawiają się rzeczywiste wydarzenia, ponieważ dodają one wiarygodności i autentyczności do fabuły. Rzeczywiste wydarzenia mogą być inspirujące i pozwalać na odkrywanie ciekawych faktów historycznych czy społecznych. Jednak równie mocno cenię fabułę w całości fikcyjną, ponieważ daje to autorowi pełną swobodę twórczą, umożliwiając mu eksplorację nowych światów, postaci i emocji. Ostatecznie, dla mnie istotne jest, aby fabuła była interesująca i dobrze skonstruowana, niezależnie od tego, czy jest oparta na rzeczywistych wydarzeniach czy jest całkowicie fikcyjna.

IG:
3) @kasia.czytelniczka
Zdecydowanie lubię gdy w książce pojawiają się rzeczywiste wydarzenia, zwłaszcza historyczne, gdyż ta materia jest dla mnie niezwykle interesująca. Podziwiam wówczas autora, że stworzył nie tylko ciekawego bohatera ale także za to, że umieścił go i całą akcję w rzeczywistej historii. Nie jest to jednak rzecz łatwa i wymaga od autora nie tylko wyobraźni, ale także odpowiednich studiów historycznych by nie popełnić błędu 😉

Gratulacje!
Czekam na Wasze adresy wraz z numerem telefonu dla kuriera.
Wszystkim uczestnikom dziękuję za zgłoszenia i zachęcam do stałej aktywności, komentowania postów na moich profilach, jak i próbowania swoich sił w kolejnych konkursach!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz