czerwca 19, 2023

Book tour z "Konsekwencjami"!

Przed nami pierwsze dni gorącego lata, może więc dla ochłody szybka wycieczka na Islandię? 😊 Od premiery "Konsekwencji", rewelacyjnego, utrzymanego w klasycznym stylu kryminału Yrsy Sigurðardóttir minął już miesiąc, pora więc bym przyszła do Was z jeszcze jedną okazją na lekturę - dzisiaj proponuję Wam book tour! Myślę, że książka spodoba się wszystkim tym, którzy cenią sobie dobre uzasadnienie zbrodni, duszny klimat i zagadkę skupiającą się na problemach bardzo ludzkich. "Konsekwencje" co prawda są już szóstym tomem cyklu kryminalnego, ale sama czytałam je osobno, to była moja pierwsza książka tej autorki i gwarantuję, że nie nastręczyło mi to żadnych trudności, a wręcz przeciwnie - zachwyciło tak, że chętnie teraz nadrobiłabym resztą 😉

Więcej o nim znajdziecie w mojej recenzji - klik!, a teraz zapraszam do zgłoszeń!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @just_to_books opinia - klik!
2. @zaczytana_daria  opinia - klik! 
3. @mirkowo3 opinia - klik! 
4. @gosia.lu2 opinia - klik!
5. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
6. @criminally.addicted opinia - klik!
7. @toriczyta opinia - klik!
8. @ewa.katarzyna.k opinia - klik! 
9. @du_dzik94 opinia - klik!
10. @izabelawatola opinia - klik!
11. @szyszka_czyta opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz