lipca 05, 2024

Book tour z "Moim domem"!

Czy lato sprzyja lektorom nostalgicznym? Podszytych dziwnym niepokojem? Snującym historie pozornie zwyczajne, spokojne, a jednak takie, w których pod warstwą normalności czuć, że coś jest nie tak? Dla mnie jak najbardziej to dobry czas na takie lektury, dlatego właśnie dzisiaj chciałam zaprosić Was na book tour z "Moim domem" Tomasza Sablika. Jest to proza trudna do skategoryzowana - wydawnictwo przypisało ją do literatury grozy, ale na pewno nie znajdziecie cech typowych dla tego gatunku. Raczej dziwny niepokój, który sama przypisuję wielowymiarowości historii, którą można odczytywać na różnych poziomach. Dla mnie samej jest to przede wszystkim literatura piękna - opowieść zachwycająca słowem, która zmusza do ciekawych refleksji i przemyśleń, a w głowie zostaje naprawdę na długo. A czym historia ta będzie dla Was? 
Na pewno jest to książka, o której chętnie się dyskutuje, więc to kolejny jej plus przemawiający za tym, bo to właśnie ją uczynić obiektem book touru

A jeśli ciągle macie wątpliwości czy jest to coś, co może Was zaciekawić, to zapraszam przed zgłoszeniem na moją recenzję - klik! oraz zapis rozmowy z autorem książki, którą miałam przyjemność przeprowadzić w czerwcu na Instagramie - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Czarna Owca w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż we wtorek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @z_ksiazka_mi_po_drodze (książka jest tu od 11.07)
2. @czujeiczytuje
3. @zaczytana_kobitka
4. @czytam_czy_tu
5. @po_prostu_o_ksiazkach
6. @mirkowo3
7. @ksiazka.dobra.na.wszystko
8. @danutabobrowicz
9. @zafascynowana.ksiazkami_
10. @cricieta
11. @cherish_the_book
12. @sylwiaaa
13. @allbooksismylife
14. @mamazaczytana
15. @annula_93
16. @oczytane_skrzaty
17. Anna Mucha (FB)
18. @zaczytana_panna
19. @kobiecym.okiem
20. @poczytane_zapisane

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz