września 01, 2019

Book tour z "Pchłą"!


Już niedługo miną dwa miesiące od premiery „Pchły” Anny Potyry. Książka zbiera naprawdę dobre recenzje! Nie widziałam żadnej negatywnej, naprawdę! Na LC ocena ciągle utrzymuje się powyżej 8/10, a to raczej niemały sukces!
Dla mnie to też ważna książka, prócz tego, że jest to świetny kryminał to i mój pierwszy patronat! Chciałabym żeby o książce cały czas się mówiło i by jak najwięcej osób miało okazję ją przeczytać! W związku z tym postanowiłam zorganizować book tour! Zainteresowani?

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB w swoim poście. Będzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie ktoryś z hastagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce 😊 Będę mogła sobie powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło 😊

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.com

Listę uczestników zapiszę w tym poście jak tylko jacyś się zgłoszą 😊 kolejność uczestników zapisuję według zgłoszeń (oczywiście możecie później się między sobą wymienić). 

Książka ruszy w podróż prawdopodobnie w środę 4 września, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
.
Myślę, że to wszystko co trzeba było ogłosić, w razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Lista uczestników:
1. @czytajzblondynka opinia klik!
2. @efemerycznosc_chwil opinia klik!
3. @anniapk opinia klik!
4. @asia_bookasia opinia klik!
5. @ksiazkolub opinia klik!
6. @effka.be opinia klik!
7. @matka_z_ksiazka opinia klik!
8. @agataczytaksiazki opinia na blogu klik!
9. @napisane_slowa opinia klik!
10. @czytadeliczne opinia na blogu klik!
11. @szalona_bibliotekarka opinia klik!
12. @agnieszka_na_grzbietowisku opinia klik!
13. @kinga_psy_i_ksiazki opinia klik!
14. @justabooks opinia klik!
15. @brookerka_czyta opinia klik!
16. @mojemalezycie ocena klik!
17. @zelerewa
18. @booki_zrywac opinia klik!
19. @bookmaania opinia klik!
20. @zaczytana.paula
21. @katie.czyta opinia - klik!
22. @lexyogechi opinia - klik!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz