września 19, 2019

"Wina" Piotr Wójcik - zapowiedź patronacka

Jest mi niezmiernie miło ogłosić, iż 2 października ukaże się książka objęta moim patronatem! To kolejny rewelacyjny polski debiut kryminalny pt. "Wina" autorstwa Piotra Wójcika. Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Dragon.

W jednym z katowickich kościołów dochodzi do brutalnej zbrodni. Znany z płomiennych kazań, radykalnych poglądów i rozległych wpływów ksiądz Nosol zostaje zamordowany w konfesjonale. Śledztwo prowadzi komisarz Góralczyk. Tropy mnożą się i prowadzą do różnych, pozornie niepowiązanych ze sobą środowisk: kibiców, lokalnych polityków, czyścicieli kamienic i lewicowych aktywistów.
Niebawem ginie kolejna osoba, a Góralczyk musi stawić czoło nie tylko bezwzględnemu zabójcy, lecz także własnej przeszłości...


Książkę miałam przyjemność czytać już jakiś czas temu i muszę powiedzieć, że to rasowy kryminał! Nie znajdziecie tu zbędnych wątków, jest trup, jest śledztwo i sporo zwrotów akcji! Bohaterowie ciekawi i niejednoznaczni, a dialogi wręcz rewelacyjne! "Wina" zdecydowanie zasługuje na uwagę! Bardzo cieszy mnie fakt, że jest to pierwszy tom trylogii, będzie na co czekać ;) 
Zainteresowani?

Książkę dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie empik - klik!


Autor: Piotr Wójcik
Tytuł: Wina
Cykl: Metropolia, tom 1
Data wydania: 02.10.2019
Wydawnictwo: Dragon
Liczba stron: 304


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz