kwietnia 11, 2020

Book tour z "Trzynaście" zakończony! - podsumowanie


Dzisiaj przychodzę do Was z pierwszym takim postem - w tym tygodniu wróciła do mnie pierwsza book tourowa książka! Akcja była szybka, ale z założenia właśnie tak miało być! Nasz specjalny egzemplarz "Trzynaście" Steve'a Cavanagha ruszył w świat 28 lutego, przemierzył Polskę wzdłuż i wszerz i po 39 dniach wrócił do mnie! Poniżej możecie zobaczyć sobie mapkę z jego podróży:Książka wróciła w świetnym stanie, za to z wieloma śladami obecności mojej Wielkiej Piątki. Dziewczyny zostawiły po sobie ślad na początku książki:A także nie skąpiły komentarzy i zaznaczeń w czasie lektury!

"To jest ten moment, gdy już na 100% wiem wszystko. Zobaczymy czy autor mnie zaskoczy."
"OMG! Bolą mnie mięśnie od samego czytania."
Trafny komentarz w dobie koronawirusa ;)
Wstyd się przyznać, ale to byłam ja! Czytało się świetnie :)

Każda z uczestniczek była zadowolona, każda wystawiła książce opinię na IG, portalu lubimyczytac.pl oraz księgarni internetowej empik.comPierwszym śmiałkiem w tej ekspresowej akcji była @bookngirl - o książce napisała tak:
Dobry prawniczy thriller. Na początku może trochę się ciągnie ale jak już akcja rusza to nie można się od niej oderwać.
Pełna opinia: https://www.instagram.com/p/B9e4X_lBlfW/
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4908242/trzynascie/opinia/56880510#opinia56880510Druga w kolejności do czytania zasiadła @miss.libro, której również książka mocno się spodobała!
Nie będziecie jeść, nie będzie spać, będziecie olewać zaloty swojej drugiej połówki. I wiecie co? Na koniec autor i tak Was wyroluje!
Pełna opinia: https://www.instagram.com/p/B-HYNxphSDq/ 
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4908242/trzynascie/opinia/57493049#opinia57493049
I jeszcze mały dodatek: https://www.instagram.com/p/B93he4iBQt0/Po tak entuzjastycznej opinii, książka trafiła do @booki_zrywac, która powiedziała tak:
Nie jestem mega znawca powieści kryminalnych, ale ta od samego początku mnie zelektryzowała. Książka trzyma w napięciu od samego początku i nie puszcza aż do ostatniej strony. 
Pełna opinia:https://www.instagram.com/p/B-AXTPcKDRY/
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4908242/trzynascie/opinia/57163311#opinia57163311


Czwartym uczestnikiem naszej ekspresowej zabawny była @napisane_slowa. Jej też książka się spodobała!
Powiem szczerze, podeszłam do książki trochę sceptycznie. Przecież prawie wcale się nie zdarza, żeby opisy i zachęty z okładki faktycznie gwarantowały dobrą zabawę. I jakie było moje zdziwienie, kiedy stwierdziłam że faktycznie tak jest! Książkę czyta się rewelacyjnie.
Pełna opinia: https://www.instagram.com/p/B-fCPP0q4hw/
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4908242/trzynascie/opinia/57493519#opinia57493519Podróżniczą przygodę "Trzynaście" zakończyło u @bookmaania - i nie zgadniecie - też się podobało! :) 
Mamy tutaj do czynienia z bardzo dobrze skonstruowanym kryminałem prawniczym. A główny bohater to naprawdę rasowy adwokat, bardzo dobrze stworzona charakterystyczna postać.
Pełna opinia: https://www.instagram.com/p/B-1LSUBhaTH/
http://lubimyczytac.pl/ksiazka/4908242/trzynascie/opinia/57496339#opinia57496339


Ostatecznie książka wróciła do mnie, dzięki czemu mogę Wam teraz zaprezentować efekt końcowy book touru. Muszę przyznać, że naprawdę ogromnie cieszę się, że każda uczestniczka była z lektury zadowolona, całość akcji przebiegła bardzo sprawnie, nie miałyśmy po drodze żadnych problemów. Nawet pandemia nam nie straszna! Za wszystkie emocje, za poświęcony czas i cudowne opinie dziękuję najmocniej każdej jednej uczestniczce! Dziękuję też, że zgłosiłyście się do takiego ekspresowego wyzwania! Było świetnie, dzięki!Book tour zorganizowałam we współpracy z Wydawnictwem Albatros, któremu serdecznie dziękuję za zaufanie i specjalny książkowy egzemplarz.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz