sierpnia 17, 2021

"Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów" Piotr Borlik - zapowiedź

W sierpniu wydawnictwa tempa jednak nie obniżają i dalej zasypują nas ciekawymi premierami! Dokładnie za tydzień 24 sierpnia na rynku wydawniczym oficjalnie pojawi się nowa książka Piotra Borlika pt. "Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów". Autor zapowiada, że tym razem jest to coś innego, coś, z czym nie sądził, że kiedyś się zmierzy. Zaintrygowani?

Tajemnicze wzgórze, na którym trzy wiekowe dęby nie pozwalają rosnąć innym drzewom. Tajemnicza rodzina, w której w każdym pokoleniu tylko najstarsi synowie płodzą męskich potomków, zawsze trzech.
Tajemnicze morderstwo, o którym nikt nie chce mówić.
Prywatny detektyw Hubert Czarny dostaje zlecenie wyjaśnienia zbrodni, do której doszło w rezydencji rodziny Potockich. Już po pierwszych rozmowach z mieszkańcami dochodzi do wniosku, że nikomu nie zależy na znalezieniu mordercy, w dodatku każdy miał motyw i sposobność, by zabić. Pozostawiony sam sobie, Czarny bada skomplikowane relacje w ekscentrycznej rodzinie, prowadzące go w stronę sięgającej dziesięć pokoleń wstecz klątwy.

Książka oparta jest na zasadach klasycznego kryminału, gdzie większość akcji rozgrywa się w jednym miejscu. Borlik zdradził już też, że główny bohater jest najsympatyczniejszą postacią jaką kiedykolwiek wykreował, a Wydawnictwo napisało mi po prostu, że książka mnie zaskoczy. Już się cieszę! Lubię, gdy Borlik próbuje czegoś nowego 😊 Na pewno to tytuł, któremu nie dam długo czekać w kolejce! 
A Wy?  😊 

Autor: Piotr Borlik
Tytuł: Tajemnica Wzgórza Trzech Dębów
Data premiery: 24.08.2021
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Liczba stron: 456
Gatunek: kryminał


Książka dostępna jest już w przedsprzedaży.
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz