marca 27, 2022

Book tour z "Empatajzerem"!

 

Koniec marca to już zdecydowanie najwyższa pora, by otworzyć sezon tegorocznych book tourów! Oczywiście zaczynamy od książki, który w tym roku jako pierwsza została objęta patronatem Kryminału na talerzu, czyli "Empatajzera", drugiej książki w dorobku Aleksandry Borowiec. Mimo, że nie jest to kryminał, to gorąca zachęcam Was do dania tej powieści szansy - ja w tym roku nie czytałam nic lepszego! Jej fabuła toczy się w niedalekiej przyszłości i przedstawia bardzo prawdopodobną wizję świata... wzbogaconego o tytułowe emaptajzery, czyli bransoletki pozwalające na współodczuwanie emocji. Więcej o samej książce, jak i moich wrażeniach znajdziecie w recenzji - klik!, a teraz zapraszam Was do udziału w book tourze! Tę książkę po prostu musicie przeczytać!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil autorki książki i Zysk i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @pociagzksiazka 
2. @readerinthekitchen 
3. @wichrowskakatarzyna
4. @pierwsza.ostatnia.strona opinia - klik!
5. @niefikcyjna  opinia - klik!
6. @kubickakatarzynaa opinia - klik!
7. @monikaormanin opinia - klik!
8. @mamazaczytana  opinia - klik!
9. @annadyczko_mczas recenzja - klik! 
10. @_creative_et_writesandreads opinia - klik! 
11. @_books_and_dog_ opinia - klik!
12. @lapraskova  opinia - klik!
13. @wel_onka 
14. @rrramona opinia - klik!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz