lipca 31, 2023

Book tour z "Próbą sił"!

Tego lata pogoda w Polsce nas raczej nie rozpieszcza, ale od czego są książki, jak nie od przenoszenia nas w inne miejsce, inne historie? Jeśli więc chcecie poczuć gorące słońce, a i gorące emocje, to lektura nowej książki Piotra Rozmusa pt. "Próba sił" będzie dla Was idealna! Jest to historia kryminalno-sensacyjna o walkach pomiędzy dwoma mafijnymi włoskimi rodami, w które wplątuje się kilkoro Polaków, wielowątkowa i dynamiczna, zajmująca tak mocno, że zaciekawi nie tylko fanów sensacji i wątków mafijnych - wiem co mówię, sama do nich nie należę, a jednak książka spodobała mi się tak mocno, że na tyle jej okładki znajdziecie moje logo! Mam nadzieję, że to zachęci Was do lektury 😊 A żeby ułatwić Wam sięgnięcie po ten tytuł, to dzisiaj zapraszam na book tour!

Jeśli przed zgłoszeniem  chcecie dowiedzieć się  o książce nieco więcej, to zapraszam na moją recenzję - klik! oraz wywiad z autorem książki - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
4. @ewa.katarzyna.k opinia - klik!
5. @ahywka_p opinia - klik!
6. @du_dzik94 opinia - klik!
7. @annadyczko_mczas opinia - klik! (29.11-27.12)
8. @myszaczyta opinia - klik!
9. @marzaczyta  (12.01-12.02)
10. @marzenaguzior (14.02-15.03)
11. @poczytane_zapisane 
12. @littleanula_andthebooks (książka jest tu od 05.04)
13. @i.krasnodebska
14. @zaczytana_panna

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz