sierpnia 21, 2023

Book tour z "Zaginioną"!

Kiedy przez Polskę przetacza się fala upałów, czytelnicy chętnie szukają ochłodzenia w powieściach. Dzisiaj chciałam przypomnieć Wam o jednym z takich tytułów! Wydarzenia "Zaginionej" Tiny Frennstedt toczą się w okolicach Malmö zimą roku 2018 roku i choć nie pora roku odgrywa w książce najważniejszą rolę, to jednak ten chłód szwedzkiej zimy jest jak najbardziej wyczuwalny. Historia prowadzonego śledztwa jest opisana bardzo szczegółowo, a kręci się oczywiście wokół świetnej, wielowątkowej intrygi kryminalnej. Do tego dochodzą nieszablonowe, lekko kontrastowe postacie i mamy naprawdę dobry i wiele zapowiadający początek serii kryminalnej! Gorąco zachęcam do jej lektury nie tylko latem, choć kiedy u nas gorąc bucha z nieba, ta lektura wydaje się wyborem idealnym 😊 Oczywiście chętnie ułatwię Wam sięgniecie po ten tytuł, w związku z tym ruszamy dzisiaj z book tourem!

Więcej informacji o książce znajdziecie w mojej recenzji - klik! i w wywiadzie, jaki miałam przyjemność przeprowadzić z autorkę - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Literackiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytany_kwiatek_un opinia - klik! 
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @przeczytajki opinia - klik!
4. @rrramona opinia - klik!
5. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
6. @just_to_books opinia - klik!
7. @littleanula_andthebooks (15.12-19.01)
8. @monikaormanin
9. @ebertowskaanka 
10. @marzaczyta 
11. @po_prostu_o_ksiazkach 
12. @marzenaguzior 
13. @kasia.czytelniczka 
14. @myszaczyta 
15. @ahywka_p 
16. @zaczytana_panna (książka jest tu od 11.06)
17. @mamazaczytana
18. @criminally.addicted
19. @i.krasnodebska
20. @annadyczko_mczas
21. @meridaikniga
22. @izabelawatola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz