października 31, 2023

Book tour z "Między młotem a imadłem"!

Kiedy za oknem szaro, buro i ponuro, do tego szybko ciemno i zimno, to warto mieć pod ręką lekturę rozgrzewającą, rozśmieszającą, prawda? I właśnie książki Olgi Rudnickiej idealnie spełniają to zadanie! A skoro to na jej najnowszym tytule "Między młotem a imadłem" znajdziecie logo Kryminału na talerzu, to właśnie dlatego chcę go Wam wysłać w drogę! Jest to co prawda siódmy tom przygód Matyldy, prywatnej detektywki, ale wcześniejsze wydarzenia są w nim krótko wspomniane, więc nie powinno być problemu z czytaniem tomu niezależnie. Choć jestem pewna, że później będziecie nadrabiać! Matylda to niesamowita bohaterka, bystra, diabelnie inteligentna, ale i ... lekko szalona 😉 Ja uwielbiam ją od malutkiej rólki w osobnej powieści "Byle do przodu", więc teraz chciałabym Was tą miłością zarazić - ruszamy z book tourem!

A jeśli przegapiliście wieści o tej książce, to zapraszam Was na recenzję - klik! oraz na wywiad z autorką - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FBm profil autorki książki oraz profil Wydawnictwa Prószyński i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę popołudniu lub w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @ginger_alokazja 
2. @natka_tom opinia - klik!
3. @ahywka_p opinia - klik!
4. @z_ksiazka_mi_po_drodze 
5. @zaczytana_daria opinia - klik! 
6. @klarita_mm 
7. @olciagamesmol 
8. @rrramona 
9. @adziktworzy 
10. @danutabobrowicz (16.03-11.04)
11. @milosniczka.kavy
12. @kobiecym.okiem (książka jest tu od 23.04)
13. @mamazaczytana
14. @zaczytana_panna
15. @justyna6353
16. @annula_93
17. @po_prostu_o_ksiazkach
18. @ebertowskaanka
20. @izabelawatola
21. @allbooksinmylife
22. @poczytane_zapisane
23. @srebrna_nutka
24. @magdulka03wojcik
25. @jaulialife
26. @allbooksismylife

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz