października 10, 2023

Book tour z "Uczciwym życiem"!

Jesień rozgościła się już u nas w pełni, trzeba więc jak najszybciej zaopatrzyć się w dobre lektury na te długie, chłodne wieczory! Na blogu i profilach hulają więc różne konkursy i rozdania, bawimy się w #miesiączamętu, ale to ciągle nie wszystkie aktywności, jakie mogę Wam zapewnić! Co nam zatem zostało? Book tour oczywiście! Dzisiaj proponuję Wam wspólną lekturę książki, która na naszym rynku gości już od miesiąca, a o której w mojej ocenie mówi się ciągle za mało - chodzi oczywiście o "Uczciwe życie" szwedzkiego autora Joakima Zandera. To książka wyjątkowa, bo przynosi tematy ważne do zastanowienia - o szaleństwach młodości, o poczuciu nieodpasowania, ale co najważniejsze, o życiu uczciwym. Jak tego dokonać? Czy bohater powieści znalazł złoty środek? Od pierwszych moich zapowiedzi tej książki powtarzam, że jestem bardzo ciekawa jak Wy ją odbierzecie - teraz organizuję akcję, w której to sprawdzimy!

Jeśli macie chęć poczytać o książce więcej, a jeszcze tego nie zrobiliście, to zapraszam na recenzję - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ksiazka.dobra.na.wszystko 
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @pijackawe_czytam  opinia - klik!
4. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
5. @just_to_books  opinia - klik!
6. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik!
7. @czytajzkasia (10.01-05.02)
8. @mamazaczytana  (07.02-06.03)
9. @zaczytany_kwiatek_un 
10. @justyna6353 
11. @monikaormanin  
12. @danutabobrowicz (30.04-21.05)
13. @milosniczka.kavy (książka jest tu od 23.05)
14. @annadyczko_mczas
15. @marzaczyta
16. @poczytane_zapisane
17. @zaczytana_panna
18. @natka_tom
19. @cherish_the_book
20. @madzulas
21. @rrramona
22. @srebrna_nutka
23. @izabelawatola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz