marca 11, 2024

Book tour z "Sześcioma powodami, by umrzeć"!

W tym tygodniu czeka nas nie tylko ogromny wysyp nowości, ale i świętować będziemy miesiąc na rynku premier lutego, która mam przyjemność publikować od #kryminalnatalerzupoleca. Jedną z nich jest książka Marty Zaborowskiej pt. "Sześć powodów, by umrzeć", niejako test autorki w gatunku thrillera psychologicznego nurtu domestic noir. Test, który autorka w mojej ocenie zdała znakomicie, bo nie tylko od książki ciężko się oderwać, ale i mam wrażenie, że daje powiew świeżości w polskiej odsłonie tego nurtu. To coś prawdziwie niebanalnego! I dlatego to właśnie z tym tytułem chciałam otworzyć nowy tydzień i wysłać go w świat - ruszamy z book tourem!

A jeśli do tej pory przegapiliście wieści o tej książce, to oczywiście najpierw zapraszam na moją recenzję - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Czarna Owca w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria 
2. @littleanula_andthebooks (28.03-28.04)
3. @danutabobrowicz (30.04-24.05)
4. @just_to_books 
5. @przeczytajki 
6. @poczytane_zapisane (19.06-08.07)
7. @ksiazka.dobra.na.wszystko (książka jest tu od 10.07)
8. @books.injuly
9. Anna Mucha (FB)
10. @ruda.czyta
11. @zaczytanaksiegowa
12. @z_ksiazka_mi_po_drodze
13. @zafascynowana.ksiazkami_
14. @marzaczyta
15. @justyna6353
16. Edyta Kmiotek (FB)
17. @nieuleczalna_ksiazkara
18. @ahywka_p
19. @milosniczka.kavy
20. @meridaikniga
21. @_za.czytana.bella_
22. @mirkowo3
23. @zaczytana_panna
24. @annadyczko_mczas
25. @statek_z_papieru
26. @jpryczek 
27. @themon1que
28. @pijackawe_czytam
29. @marzenies
30. @allbooksismylife

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz