lipca 11, 2020

Regulamin konkursu kulinarnego "Zapłacz dla mnie"

 1. Organizatorem konkursu jest blog Kryminał na talerzu.
 2. Sponsorem konkursu jest Wydawnictwo Prószyński - S-ka
 3. Nagrodą są trzy egzemplarze powieści Piotra Borlika "Zapłacz dla mnie" z autografem autora. Wyłonionych zostanie trzech zwycięzców.
 4. Konkurs zorganizowany jest na blogu.
 5. Termin:11-18.07.2020 roku.
 6. Wyniki: 19.07.2020 roku.
 7. Zadaniem Uczestnika jest zamieszczenie zdjęcia ugotowanego gulaszu w komentarzu pod postem konkursowym na blogu.
 8. Jeden uczestnik może zgłosić się tylko raz.
 9. Uczestnik oświadcza, że zdjęcie jest jego własnością, nie jest skopiowane z innej strony, bloga, czy wpisu innej osoby.
 10. Zdjęcia zamieszczone po upłynięciu czasu trwania konkursu nie będą brane pod uwagę.
 11. Wysyłka nagrody odbywa się tylko na terenie Polski, wysyłkę realizuje Sponsor.
 12. Dane do wysyłki należy wysłać w ciągu 3 dni od wyłonienia zwycięzców poprzez wiadomość mailową na adres: kryminalnatalerzu@gmail.com – w tytule należy wpisać „konkurs kulinarny 'Zapłacz dla mnie'” lub w wiadomości prywatnej na FB lub IG, a w treści podać adres do wysyłki razem z numerem telefonu.
 13. W przypadku nienadesłania danych do wysyłki w określonym w pkt. 11 terminie, Kryminał na talerzu zastrzega sobie prawo do wybrania innego laureata.
 14. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę na publikację swojego imienia i nazwiska, bądź nicku – zgodnie z danymi podanymi w komentarzu – w ogłoszeniu wyniku konkursu.
 15. Biorąc udział w konkursie uczestnik wyraża zgodę, że dane dotyczące przesłania nagrody zostaną przesłane do Sponsora za pośrednictwem wiadomości mailowej, a po wysyłce nagrody niezwłocznie usunięte.
 16. Organizator oświadcza, że konkurs nie jest w żaden sposób sponsorowany, popierany ani prowadzony przez stronę internetową www.blogger.com ani z nimi związany. Strona www.blogger.com nie ponosi żadnej odpowiedzialności za działania Organizatora oraz żadnych konsekwencji przeprowadzania konkursu na łamach bloga.
 17. Konkurs nie podlega przepisom ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr4, poz. 27 z późn. zm.)