czerwca 19, 2019

Konkurs - wygraj "Martwy sad" Mieczysława Gorzki (rozwiązany)


Z okazji dzisiejszej premiery razem z wydawnictwem Bukowy Las mamy dla Was konkurs, w którym do wygrania są aż 3 egzemplarze kryminału „Martwy sad” Mieczysława Gorzki! A to oznacza, że aż 3 osoby będą zwycięzcami!

Co trzeba zrobić by wziąć udział w konkursie?

Napisz w komentarzu pod tym postem odpowiedź na pytanie:

   Co dla Ciebie oznacza pojęcie dobry kryminał?

Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich bardziej kreatywne – tym lepiej!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach)

  1. Konkurs trwa tydzień – od 19 do 26 czerwca do 23:59, wyniki ogłoszę wieczorem kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę 3, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytania konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulamin konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


27.06 rozwiązanie konkursu
Zwycięzcami zostają: jestem_zmanipulowana, Patrycja Piasny i Melangell – gratuluję! Swoje dane adresowe razem z numerem telefonu proszę przesłać na mail kryminalnatalerzu@gmail.com, w tytule wpisać konkurs Martwy sad. Na nadesłanie adresów czekam 3 dni.

Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do obserwowania bloga, bo już teraz szukuję dla Was kolejne niespodzianki 😊


Zapraszam też na mój profil na FB, gdzie zaraz rusza rozdanie z „Martwym sadem” – jest to ostatnia szansa na zdobycie u mnie tej książki! (klik!) Rozdanie trwa do 30 czerwca. 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz