czerwca 18, 2019

"Pchła" Anna Potyra - zapowiedź patronacka


Jest mi niezmiernie miło ogłosić, iż 9 lipca nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka ukaże się świetny kryminał autorstwa Anny Potyry pt. "Pchła", który obejmuję swoim patronatem. To mój pierwszy patronat, więc jest to dla mnie bardzo ważna premiera. Prócz mojego logo na tyle okładki, pod opisem książki znajdziecie też moją rekomendację. Bardzo się z tego cieszę i mam nadzieję, że razem ze mną będziecie wypatrywać premiery!

Demony przeszłości powracają.
 Wigilia Bożego Narodzenia. Ulice Warszawy pustoszeją, mieszkańcy zaszywają się w zaciszu swych domów, by zasiąść przy świątecznych stołach. Jednak nie wszyscy. Adam Lorenz, komisarz Wydziału Zabójstw, dostaje wezwanie. W jednym z mieszkań zostaje zastrzelony młody mężczyzna. Miejsce zbrodni nie przypomina niczego, z czym Lorenz spotkał się podczas wieloletniej pracy w policji. Morderstwo wydaje się bardzo szczegółowo zaplanowane. Nie ma żadnych śladów. Nie ma podejrzanych. Nie ma motywu. Jedynym punktem zaczepienia jest stara fotografia pozostawiona przez zabójcę.
 Do pomocy w śledztwie zostaje przydzielona profilerka Iza Rawska. Wspólnie z Lorenzem usiłuje odgadnąć, jaka historia kryje się za popełnioną zbrodnią. Nie mogą przypuszczać, że to dopiero jej początek…


Brzmi intrygująco, prawda? A ja już teraz mogę Was zapewnić, że faktycznie jest! Książka wciąga, akcja gna na przód, bohaterowie są ciekawi i nieszablonowi. Do tego przez aktualne wydarzenia przeplata się wątek z przeszłości sięgający aż II Wojny Światowej. Czytałam z wypiekami na twarzy!
Dla autorki jest to też pierwszy kryminał, wcześniej pisała książki dla dzieci i jedną lekką komedię. Tym bardziej czapki z głów, Pani Anno - dobra robota! 
To jak, zainteresowani? 


Autor: Anna Potyra
Tytuł: Pchła
Data premiery: 09.07.2019
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Liczba stron: 360
Okładka: miękka ze skrzydełkami
Brak komentarzy:

Prześlij komentarz