października 08, 2019

"Anonimowa dziewczyna" Greer Hendricks, Sarah Pekkanen - zapowiedź


Lubicie klimatyczne thrillery? Jest mi bardzo miło ogłosić, iż 22 października nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka ukaże się druga książka duetu pisarskiego Greer Hendricks i Sarah Pekkanen pt. "Anonimowa dziewczyna" z moją rekomendacją na skrzydełku! 

Gdy Jessica Farris zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym prowadzonym przez tajemniczą doktor Shields jest przekonana, że będzie musiała jedynie odpowiedzieć na kilka pytań, po czym odbierze wynagrodzenie i na tym skończy się jej rola.Jednak gdy pytania stają się coraz bardziej natarczywe i dogłębne, a sesje badawcze przeradzają się w zadania do wykonania, podczas których Jessica dostaje wytyczne, jak ma się ubrać i zachowywać, dziewczyna zaczyna mieć odczucie, że doktor Shields zna jej myśli... i wie, co Jess ma do ukrycia.
W im większą Jess popada paranoję, tym bardziej jasne staje się dla niej, że nie wie już, co w jej życiu jest realne, a co stanowi jeden z eksperymentów manipulacyjnych doktor Shields. Uwikłana w sieci podstępnych oszustw i zazdrości, dziewczyna szybko się przekonuje, że niektóre obsesje bywają zabójcze...


Miałam już tę przyjemność przeczytać książkę pod koniec wakacji i muszę przyznać, że jest to naprawdę interesujący thriller! Mocno trzyma w napięciu, wręcz nie sposób go odłożyć. Zaskakuje, wciąga i dostarcza naprawdę dużo emocji! Do tego wizualnie książka prezentuje się znakomicie! Czego chcieć więcej? ;) Ja jestem zadowolona, mam nadzieję, że i Wy będziecie!

Książkę można już przedpremierowo zamawiać na stronie wydawnictwa - klik!


Autor: Greer Hendricks, Sarah Pekkanen
Tytuł: Anonimowa dziewczyna
Tłumaczenie: Marta Faber
Data wydania: 22.10.2019
Wydawnictwo: Zysk i S-ka
Liczba stron: 448Brak komentarzy:

Prześlij komentarz