października 15, 2019

"Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka" Małgorzata J. Kursa - zapowiedź

Czy może być coś lepszego do czytania jesienną porą niż komedia kryminalna? Na wesoło, ale jednak z trupem! Idealny gatunek na jesienną chandrę ;) 23 października Wydawnictwo Lira zadba o nasze nastroje - to dzień premiery nowej komedii kryminalnej autorstwa Małgorzaty J. Kursy pt. "Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka"!


Eliza, żwawa księgowa z Kraśnika, nie może uwierzyć w samobójstwo sąsiadki, która zginęła, wypadając z okna. Dzieli się wątpliwościami ze swoją wieloletnią przyjaciółką Malwiną. Obie panie postanawiają wziąć sprawy w swoje ręce... Nieboszczka w opinii Elizy tryskała radością, a przecież osoby szczęśliwe nie odbierają sobie życia! Malwina i Eliza, dzielny osiedlowy duet, wszczynają śledztwo, poświęcając nań zaplanowany wspólny urlop, choć każda decyduje się na to z innych powodów...
Czy dwie dociekliwe i bardzo pomysłowe pięćdziesięciolatki poradzą sobie ze skomplikowaną sprawą, dysponując jedynie wiedzą nabytą z oglądanych filmów kryminalnych? Czy sprzeczne motywy nie przeszkodzą ich prywatnemu dochodzeniu? Samobójstwo czy zabójstwo? Gwarantujemy, że kibicując ich śledztwu, padniecie trupem z wrażenia!


 Autorka ma na swoim koncie już kilka komedii, jednak dla mnie to będzie pierwsze spotkanie z jej prozą i jestem naprawdę bardzo ciekawa czy przypadnie mi do gustu! Mam duże nadzieje na dobrą lekturę! Na razie możemy się pozachwycać okładką, która prezentuje się bardzo gustownie :) 
To jak, czekacie ze mną na premierę?


Autor: Małgorzata J. Kursa
Tytuł: Malwina i Eliza na tropie. Szczęśliwa nieboszczka
Data wydania: 23.10.2019
Wydawnictwo: Lira
Liczba stron: 272


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz