marca 11, 2020

"Póki żyjemy" Vera Eikon - zapowiedź patronacka

31 marca swoją premierę będzie miała książka pt. "Póki żyjemy" autorstwa Very Eikon, którą mam ogromną przyjemność objąć swoim patronatem! To czwarty i zarazem ostatni tom cyklu pt. "Między prawami", który autorka wydaje własnym nakładem od 2016 roku. 

Z więzienia ucieka seryjny morderca - Wilk. Zamierza rozliczyć się z komisarzem Bergiem, który go złapał i swoimi wrogami. W tym samym czasie do Warszawy powraca szef najpotężniejszej grupy przestępczej w kraju, który również ma Berga na celowniku. Sytuacja przestaje być oczywista, kiedy Wilk porywa syna niebezpiecznego bossa. Rozpoczyna się potrójne emocjonujące polowanie, w którym przestaje być jasne, kto jest drapieżnikiem, a kto potencjalną ofiarą. Osaczony ze wszystkich stron komisarz musi zawrzeć rozejm ze swoim śmiertelnym wrogiem. Zostaje wciągnięty w batalię, której wyniku nikt nie jest w stanie przewidzieć.

Książkę teoretycznie da się czytać bez znajomości poprzednich części, jednak ja szczerze zachęcam do zapoznania się z całym cyklem. To naprawdę kawał świetnego kryminału, napisany bardzo przyjemnym, lekkim stylem. Czyta się ekspresowo i wciąga tak, że naprawdę jest problem z odłożeniem książki :) Ja poprzednie tomy poznałam w formie audiobooka, które dostępne są na storytel.pl w rewelacyjnej interpretacji Przemysława Bluszcza. Ten tom dostępny będzie również w takiej formie.
Więcej o książce "Póki żyjemy" opowiem Wam niedługo w przedpremierowej recenzji, teraz tylko zaznaczę, że jest to dobrze przemyślane i mądre zamknięcie serii. Jeśli nie macie czasu, by sięgnąć po cały cykl przed premierą, to zachęcam przynajmniej do zapoznania się z tomem pierwszym - ta historia jest najmocniej powiązana z wydarzeniami ostatniego tomu.


Autor: Vera Eikon
Tytuł: Póki żyjemy
Cykl: Między prawami, tom 4
Data premiery: 31.03.2020
Wydawnictwo: Hologram
Liczba stron: 456
Gatunek: kryminał

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży na stronie https://veraeikon.shoplo.com/
Niedługo będzie też dostępna w kilku księgarniach internetowych.


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz