sierpnia 11, 2020

Book tour z "Lasem i ciemnością"!


Od premiery "Lasu i ciemności" Marty Matyszczak minęło już prawie półtora miesiąca. Jako że książka została objęta moim patronatem, to miałam dla Was kilka konkursowych egzemplarzy, a teraz, dla tych, który chcieliby ją przeczytać, jednak nie mają własnego egzemplarza, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Dolnośląskiego, przygotowałam book tour!

"Las i ciemność" to komedia kryminalna idealna na lato! To także ósmy już tom cyklu 'Kryminału pod psem', ale myślę, że spokojnie da się go czytać bez znajomości tomów wcześniejszych - w końcu mamy tutaj całkiem nową, osobną intrygę kryminalną. O samej książce więcej znajdziecie tu - klik!, a teraz zapraszam na book tour!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim pościeBędzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hastagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę 12 sierpnia, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB.


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Lista uczestników:
1. @jeszcze_jedna_ksiazka opinia - klik!
2. @anniapk opinia - klik!
3. @kolejne_30stron opinia - klik!
4. @zaczytana_kasiaa (konto skasowane)
5. @effka.be opinia - klik!
6. @galadhiera opinia - klik!
7. @zaczytana_panna opinia - klik!
8. @diversitylibrary opinia - klik!
9. @czytam_dla_przyjemnosci opinia na blogu - klik!
10. @adziktworzy opinia na blogu - klik!
11. @poczytaj_my opinia - klik!
12. @czytelnicza_dolina_ninny opinia - klik!
13. @layla88xoxo opinia - klik!
14. @bookelon opinia - klik!
15. @lexyogechi (05.01 - 24.02) brak opinii

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz