marca 10, 2021

Wygraj "Noc na blokowisku"! Konkurs patronacki (rozwiązany)

 

Dzisiaj mijają dwa tygodnie od premiery dziewiątego tomu serii komedii kryminalnych "Kryminałów pod psem" Marty Matyszczak pt. "Noc na blokowisku". Moją recenzję książki znajdziecie tu - klik! Tutaj w skrócie przypomnę tylko, że tomy serii da się czytać oddzielnie - każdy opowiada o osobnej zagadce kryminalnej, choć nieustannie zachęcam Was do przeczytania pełnego cyklu - mimo że liczy już dziewięć tomów, to książki nie są grube, a ze względu na fajny, lekki styl czyta się je naprawdę szybko. W każdym z tomów część akcji przedstawiona jest z punktu widzenia kundelka Gucia i to najczęściej jego spostrzeżenia nadają książce humorystyczny charakter - choć i Róży Kwiatkowskiej, dziennikarce, nie można tego odmówić! Dzisiaj przychodzę do Was z ułatwieniem i małym motywatorem, by sięgnąć po ostatni najnowszy tom cyklu - dzięki uprzejmości Wydawnictwa Dolnośląskiego ruszamy z konkursem na 3 egzemplarze!

Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Gucio to kundelek, którego Szymon przygarnął ze schroniska. Piesek wierny, wdzięczny za danie mu tak zwanego drugiego życia i ofiarowaną miłość. Autorka też w każdym tomie zachęca czytelników, by i oni zamiast kupować - adoptowali. Wymyśl zatem krótki slogan reklamowy nakłaniający do adoptowania zwierzaków ze schroniska.

Zgłoszenia możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej!

Konkurs organizuję na moich wszystkich profilach, więc swoje zgłoszenia można zamieszczać tutaj w komentarzu pod postem oraz pod konkursowymi postami na FB i IG. 

  1. Konkurs trwa od 10 do 14 marca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście, na FB i IG kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB, autorki (IG - klik!, FB - klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

15.03 aktualizacja - wyniki konkursu
Jak zawsze na wstępie chciałam wszystkim uczestnikom podziękować za poświęcony czas i fajne odpowiedzi - dostarczyły mi wielu emocji, cieszę się, że i Wam los naszych braci mniejszych nie jest obojętny! Konkurs jednak jakoś rozwiązać trzeba, więc i wygrać z wszystkich zgłoszeń trzy zwycięskie odpowiedzi. Pierwsza jest dosyć długa, ale tak chwyciła mnie za serce, że nie mogłam jej nie wyróżnić 😊
 Zatem oto one! 

Blog:
1. Kamilllla
Zauważ i doceń to co jest blisko i odwiedź schronisko! Futrzak schroniskowy choć niepozorny i nie zawsze najpiękniejszy, za to przyjaciel najwierniejszy! Jego smutne szczekanie już słychać z daleka i każdy w tym miejscu czeka na swego człeka. Niech człowiek naprawi to co sam zmajstrował i najwyższy czas by nadszarpnięte relacje reperował. Niech na odbudowanie zniszczonego zaufania ciężko haruje, a gdy tak się stanie pies szczerą i dozgonną miłością go obdaruje. Więc człowieku drogi odmień los psiaka i adoptuj schroniściaka!

IG
2. @miedzyksiazkami
Zamiast kupować psa rasowego,
idź do schroniska i weź swojego pupilka!
W zamian otrzymasz wiernego przyjaciela
i jedynego pocieszyciela.
Radości sprawi on wiele,
bo miłości w nim wiele!
W schronisku mnóstwo niechcianych zwierzaków,
więc idź prędko i adoptuj kilka psiaków!
Nie kupuj-adoptuj! 🐕❤

3. @czytam_dla_przyjemnosci
Zwierzaka ze schroniska adoptujesz, przyjaciela wiernego zyskujesz!


Gratuluję zwycięzcom!  
Pozostałych uczestników zapraszam do zakładki 'konkursy' - w marcu wiele się dzieje! Zaraz ruszamy w kolejnym konkursem, więc i macie kolejną szansę na wygraną, co prawda innego tytułu, ale też naprawdę dobrego kryminału! 😊

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz