lipca 21, 2021

Book tour z "Mamy morderstwo w Mikołajkach"!

 

Dokładnie pięć tygodni temu świętowaliśmy premierę pierwszej książki z nowej serii "Kryminał z pazurem" Marty Matyszczak pt. "Mamy morderstwo w Mikołajkach". Nigdy nie ukrywałam, że książki tej autorki bardzo lubię, ale tym tytułem Matyszczak pokazała nam się od całkiem innej strony - w pozytywnym sensie oczywiście, ja książką jestem zachwycona! To świetny kryminał z solidnym rysem psychologicznym postaci, osadzony w pięknym miejscu, którego klimat czuć na każdej stronie powieści, a i także niepozbawiony wstawek humorystycznych 😊 Więcej o moich wrażeniach z lektury możecie poczytać tu - klik! Książka ukazała się pod moim patronatem medialnym i właśnie z tej okazji dzisiaj przychodzę do Was z propozycję book touru! Macie chęć na wspólne czytanie? Zapraszam!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego (na IG @publicat_sa) w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście prawdopodobnie w czwartek.
Książka ruszy w podróż w weekend 23-25 lipca, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Lista uczestników:
1. @recenzje_subiektywne opinia - klik!
2. @kubickakatarzynaa opinia - klik!
3. @czytam_dla_przyjemnosci recenzja - klik!
4. @adziktworzy recenzja - klik!
5. @maniaczka_ksiazek opinia - klik!
6. Magdalena Moruś (FB) opinia - klik!
7. @mamazaczytana opinia - klik!
8. @like.nobody_ opinia - klik!
9. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
10. @bookiem.mi.wychodzi opinia - klik! 
11. @allbooksinmylife opinia - klik! 
12. @czytajz.nami opinia - klik!
14. @allbooksismylife opinia - klik! 
15. @zaczytana_panna opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz