lipca 27, 2021

"Dziewczyny są tu takie miłe" L.E. Flynn - zapowiedź

 
Mimo, że lipiec zbliża się już ku końcowi, to jeszcze nie koniec ciekawych premier na ten miesiąc! 29 lipca czyli dokładnie za dwa dni, swoją premierę będzie miał thriller psychologiczny pt. "Dziewczyny są tu takie miłe". Jest to debiut w literaturze przeznaczonej dla dorosłego czytelnika Laurie Elizabeth Flynn, byłej kanadyjskiej modelki, która wydała już trzy książki w gatunku YA. W Polsce jednak to będzie jej pierwsza publikacja. 

Stare grzechy mają długie cienie.
Chociaż od ukończenia studiów minęło już sporo czasu, Ambrosia Wellington nie może zapomnieć o tamtym wieczorze. Kiedy więc wraz z zaproszeniem na zjazd absolwentów uczelni otrzymuje anonim o treści: "Musimy porozmawiać o tym, co naprawdę się wtedy stało", zdaje sobie sprawę, że przeszłość nadal depcze jej po piętach.
Gdy wraz z nieobliczalną Sloane "Sully" Sullivan, dawną przyjaciółką, otrzymują kolejne, coraz to bardziej niepokojące wiadomości, zaczynają rozumieć, że ktoś pragnie się na nich zemścić. Gra, którą Ambrosia i Sully prowadziły, by zdobyć chłopaka innej dziewczyny, skończyła się bowiem dużo gorzej, niż przewidywały - ktoś zapłacił za nią zbyt wysoką cenę. A teraz, po dziesięciu latach mogą zostać za to ukarane…
Wstrząsający thriller psychologiczny, który pokazuje, jak daleko posuną się dziewczyny, by zdobyć to, co według nich im się należy.


 Książka swoją oryginalną premierę na rynku amerykańskim miała wiosną tego roku, już teraz prawa do jej publikacji sprzedane zostały do kilkunastu innych krajów, a i możliwe, że na jej podstawie powstanie serial firmy AMC. Opis książki mnie zaintrygował, mam więc nadzieję, że lektura okaże się naprawdę zajmująca! Zamierzam wziąć się za nią już wkrótce 😊 A Wy? 


Autor: L.E. Flynn
Tytuł: Dziewczyny są tu takie miłe
Tłumaczenie: Tomasz Wilusz
Data premiery: 29.07.2021
Wydawnictwo: Prószyński i S-ka
Liczba stron: 432
Gatunek: thriller psychologiczny

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz