sierpnia 31, 2022

Book tour z "Bullet train. Zabójczy pociąg"!

Od sierpnia w kinach możecie zobaczyć hollywoodzką ekranizację japońskiego thrillera "Bullet train. Zabójczy pociąg", ale ostatnio, gdy pytałam Was czy najpierw wolicie przeczytać książkę, czy zobaczyć film, większość zgodnie odpowiedziała, że oryginał najpierw. Zatem dzisiaj przychodzę do Was z możliwością lektury tego tytułu! A jest to książka warta uwagi - nie tylko ze względu na egzotyczny dla nas kraj, z którego pochodzi, ale i na świetne połączenie thrillera o płatnych zabójcach z komedią pomyłek, która jestem pewna, że nie raz wywoła u Was co najmniej szeroki uśmiech na twarzy 😊 O książce więcej możecie poczytać tu - klik!, a teraz zapraszam do udziału w book tourze!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Zysk i S-ka w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż już w czwartek popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
2. @natura_ksiazka_i_ja opinia - klik! 
3. @mamazaczytana opinia - klik!
4. @maniaczka_ksiazek 
5. @librariada opinia - klik!
6. @kasia_g_autor opinia - klik!
7. @marzenaguzior  opinia - klik!
8. @marzaczyta opinia - klik!
9. @maria.j.sokolowska 
10. @monika.deren opinia - klik!
11. @rrramona opinia - klik!
12. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik! 
13. @ahywka_p opinia - klik! 
14. @littleanula_andthedbooks opinia - klik!
15. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
16. @zaczytana_panna 
17. @milosniczka.kavy opinia - klik! 
18. @i.krasnodebska (21.09-09.11)
19. @izabelawatola 

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz