sierpnia 17, 2022

Book tour z "Wróciło"!

W lipcu dużo się działo na blogu pod względem patronackim, w sierpniu zatem pora na book toury! Na pierwszy ogień bierzemy "Wróciło", kryminał Justyny Stanisz, który na naszym rynku jest już od ponad miesiąca. To książka dla tych, którzy by dobrze się bawić nie potrzebują morza krwi, a dobrej zagadki kryminalnej. Tej sięgającej lata wstecz. Jeśli więc lubicie sięgać po takie historii, to i ta na pewno przypadnie Wam do gustu!

A jeśli przegapiliście recenzję tego tytułu to zapraszam tu - klik!, a tu znajdziecie wywiad z autorką książki - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa BookEdit w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w czwartek.
Książka ruszy w podróż w czwartek wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!
Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @maniaczka_ksiazek 
2. @mirkowo3 opinia - klik!
3. @ruda.czyta opinia - klik! 
4. @monika.deren opinia - klik!
5. @i.krasnodebska opinia - klik!
6. @annadyczko_mczas opinia - klik! 
7. @maria.j.sokolowska opinia na blogu - klik!
8. @naksiazkach opinia - klik! 
9. @marzaczyta opinia - klik! 
10. @pierwsza.ostatnia.strona opinia - klik! 
11. @natura_ksiazka_i_ja opinia - klik!
12. @czytam_dla_przyjemnosci opinia - klik! 
13. @justyna6353 opinia - klik! 
14. @adziktworzy opinia - klik!
15. @marzenaguzior opinia - klik!
16. @ebertowskaanka opinia - klik! 
17. @patrycjadziembor opinia - klik!
18. @szyszka_czyta opinia - klik!
19. @izabelawatola 
20. @zaczytana_panna 
21. @mamazaczytana opinia - klik!
22. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik!
23. @littleanula_andthebooks 
24. @poczytane_zapisane (książka jest tu od 31.01)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz