października 18, 2022

Book tour z "Dniem popiołów"!

Mimo że "Dzień popiołów" swoją premierę miał pod koniec kalendarzowego lata, to jest to lektura jak najbardziej jesienna - akcja toczy się w alzackich winnicach, w czasie winobrania przejrzałych już owoców doskonałych na gewürztraminer, mocne i słodkie wino. Pogoda w czasie zbiorów jest w kratkę, tak samo jak i u nas tego roku. Można więc bez problemu wczuć się w klimat książki, a że jest to kryminał, w którym każdy fan gatunku znajdzie coś dla siebie, to zakładam, że do sięgnięcia po lekturę nie muszę Was namawiać. Dzisiaj przychodzę z zaproszeniem do udziału w book tourze, akcji czytelniczej, w której uczestnicy czytają i przesyłają sobie dalej jeden egzemplarz książki. "Dzień popiołów" idealnie się na tę akcję nadaje - nie dosyć, że lektura jest wciągająca, to jeszcze książka liczy sobie niewiele ponad 300 stron, więc spokojnie każdy zdąży ją przeczytać w terminie.

Jeśli ominęła Was recenzja tego tytułu, to zapraszam tu - klik!, a teraz ruszamy z book tourem!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę wieczorem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @mamazaczytana opinia - klik!
2. @maniaczka_ksiazek
3. @justyna6353  opinia - klik!
4. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik! 
5. @rrramona opinia - klik!
6. @i.krasnodebska 
7. @moniaczytairecenzuje opinia - klik!
8. @mirkowo3 opinia - klik! 
9. @marzenaguzior opinia - klik! 
10. @marzaczyta opinia - klik!
11. @ebertowskaanka opinia - klik! 
12. @just_to_books opinia - klik!
13. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik!
14. @zaczytana_panna  
15. @annula_93 opinia - klik!
16. @milosniczka.kavy opinia - klik!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz