października 05, 2022

"Z tobą będzie inaczej" Milena Wójtowicz - zapowiedź patronacka

 

Niedawno obiecywałam, że w październiku na blogu będzie się dużo działo. I oczywiście zamierzam tej obietnicy dotrzymać! Już za tydzień 12 października swoją premierę będzie miała nowa komedia kryminalna Mileny Wójtowicz pt. "Z tobą będzie inaczej" - to druga książka w tym gatunku jej pióra, a zaraz początek nowej serii. Komedia na tyle dobra, że Kryminał na talerzu objął ją patronatem medialnym!

Celina Nowacka wcale nie paliła się do poznania Jana Zbendy. Ba, mogłaby dalej żyć sobie spokojnie, nie wiedząc o jego istnieniu, gdyby nie to, że dalsi i bliżsi znajomi zapewniali ją, że to mężczyzna stworzony dla niej.
„Szczęśliwym” zrządzeniem losu jego narzeczona właśnie została zamordowana… I wszystko wskazuje na to, że zamordował ją właśnie Jan. Wierzy w to nawet prowadzący śledztwo podkomisarz, który nie może się tylko zdecydować, czy to Jan zabił narzeczoną, by być z Celiną, czy zrobiła to w szale zazdrości sama Celina.
Nowackiej nie pozostaje nic innego, jak wziąć śledztwo w swoje ręce… i przekonać się, czy Jan faktycznie wart jest takiego zachodu.

Już sam opis brzmi zabawnie, prawda? I dobrze, bo książka jest naprawdę mocno pozytywna, sama podczas lektury miałam uśmiech na twarzy od pierwszych do ostatnich stron! Mocną jej stroną są dialogi, a jest ich tu naprawdę dużo! Gatunkowo jednak nie nastawiajcie się na typową komedię kryminalną - sama wymyśliłam dla niej dwa bardziej trafne określenia - komedia lekko kryminalna i komedia romantyczno-kryminalna. Prawda, że brzmi ciekawie? Koniecznie przeczytajcie!

Autor: Milena Wójtowicz
Tytuł: Z tobą będzie inaczej
Cykl: Celina Nowacka, tom 1
Data premiery: 12.10.2022
Wydawnictwo: SQN
Liczba stron: 320
Gatunek: komedia kryminalna

Książkę możecie już teraz zamówić w przedsprzedaży na stronie wydawnictwa - samą lub w fajnych pakietach, zajrzycie tu - klik!
Lub w którejś z księgarni internetowych prowadzących przedsprzedaż.Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz