listopada 18, 2022

Book tour z "Z tobą będzie inaczej"!

Nowa książka Mileny Wójtowicz pt. "Z tobą będzie inaczej" na rynku książki dostępna jest już od ponad miesiąca. I choć nie jest o niej tak głośno, jak być powinno, jak książka na to zasługuje, to opinie, które zbiera potwierdzają, to co sama pisałam - to naprawdę warta uwagi oryginalna komedia, która miksuje wątki romantyczne z kryminalnymi. Jest to początek serii, która będzie kontynuować niezamknięte wątki tomu tego, jak i opowiadać o innych zagadkach kryminalnych (o tym więcej poczytacie w wywiadzie z autorką książki - klik!). Ja już czekam z ogromną niecierpliwością na tom drugi, ale w międzyczasie mam nadzieję, że uda mi się zarazić tą niecierpliwością szersze grono odbiorców. Zatem muszę dać Wam możliwość zapoznania się z tomem pierwszym! A czy może być lepszy sposób na to niż book tour? 😊

Więcej o książce możecie znaleźć w mojej recenzji - o tu! Koniecznie zajrzycie do niej przed zgłoszeniem.

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa SQN w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w weekend.
Książka ruszy w podróż w poniedziałek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik! 
2. @ksiazka_na_przesluchaniu opinia - klik! 
3. @marzenaguzior opinia - klik!
4. @mirkowo3 opinia - klik!
5. @annadyczko_mczas 
6. @annula_93 
7. @rrramona opinia - klik! 
8. @madzulas opinia - klik! 
9. @marzaczyta (książka jest tu od 20.03)
10. @z_ksiazka_mi_po_drodze
11. @justyna6353
12. @aszymcia
13. @i.krasnodebska
14. @maria.j.sokolowska
15. @__colorfulmylife__
16. @mamazaczytana
17. @wel_onka
18. @ahywka_p
19. @ksiazkiagi
20. @ebertowskaanka
21. @jaulialife
22. @amethyst_books

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz