grudnia 12, 2022

Book tour ze "Śmiercią drugą"!

Kiedy na blogu zagościły już recenzje wszystkich tomów serii o Tomaszu Winklerze, w końcu nadeszła pora na book tour z tytułem, od którego ja zaczynałam się z nią zapoznawać. Tak, tak, zaczęłam od końca, od tomu najnowszego, udowadniając, że książki bez obaw można czytać niezależnie od pozostałych i mam nadzieję, że w ten sam sposób zarazę i Was miłością do tej serii. Bo jest naprawdę warta uwagi! To nie tylko świetne kryminały, których akcja ze strony na stronę coraz mocniej przyspiesza, ale i popis umiejętności językowych Dębskich - ich dialogi, komentarze narratora, zabawa językiem polskim to coś, co zdecydowanie wzbudza uśmiech na twarzy i dostarcza ogromnej przyjemności literackiej. Gorąco Wam tę książkę, jak i całą serię, polecam!

A jeszcze przegapiliście moją recenzję "Śmierci drugiej", to znajdziecie ją tu - klik!, a tu - klik! wywiad z autorami cyklu. 

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorów oraz profil Wydawnictwa Agora w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście we wtorek.
Książka ruszy w podróż w środę rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorów książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
2. @maniaczka_ksiazek 
3. @mirkowo3 opinia - klik!
4. @ahywka_p opinia - klik! 
5. @justyna6353 opinia - klik! 
6. @miss_daisy_czyta opinia - klik!
7. @z_ksiazka_mi_po_drodze opinia - klik!
8. @i.krasnodebska opinia - klik!
10. @marzenaguzior opinia - klik!
11. @jaulialife 
12. @malgorzatanocon opinia - klik! 
13. @du_dzik94 opinia - klik!
14. @marzaczyta opinia - klik!  
15. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
16. @ebertowskaanka  opinia - klik!
17. @maria.j.sokolowska (03.10-20.12)

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz