stycznia 10, 2023

Book tour ze "Szczęśliwego nowego roku"!

Szwedzki thriller kojarzy nam się z mrocznymi, makabrycznymi i ogólnie dosyć przerażającymi tematami, prawda? Takimi, że aż włos się na głowie jeży. A ja mam dla Was dzisiaj coś całkiem innego - szwedzki thriller psychologiczny, który równie dobrze można nazwać dramatem rodzinnym. Tu skupiamy się na relacjach i tajemnicach, a także konsekwencjach jakie ze sobą niosą. Pozornie dwie normalne rodziny zostały postawione w sytuacji psychologicznie trudnej - zaginęła nastoletnia córka jednej z nich. Jak wpłynie to na ich wzajemne relacje? Co w tym czasie wyjdzie na jaw? 

Od premiery tej książki minęło już półtora miesiąca i choć może nie jest to tytuł, który wyskakuje z lodówki, to jednak opinie zbiera naprawdę pozytywne! No i jest to ostatni tytuł roku 2022, który Kryminał na talerzu poleca! Więcej o książce możecie poczytać tu - klik!, a dzisiaj zapraszam na book tour z tym tytułem!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @like.nobody_ opinia - klik!
2. @moniaczytairecenzuje opinia - klik!
3. @__colorfulmylife__ opinia - klik!
4.@i.krasnodebska  opinia - klik!
5. @ruda.czyta opinia - klik! 
6. @rodzinne.czytanie opinia - klik!
7. @zaczytana_daria opinia - klik! 
8. @mirkowo3 opinia - klik! 
9. @martuniaa82 opinia - klik!
10. @monikaormanin opinia - klik! 
11. @mamazaczytana opinia - klik!
12. @villanelle_lu opinia - klik!
13. @madzulas opinia - klik! 
14. @monikajakobczyk_czyta opinia - klik! 
15. @marzaczyta opinia - klik!
16. @justyna6353 opinia - klik!
17. @annadyczko_mczas  opinia - klik!
18. @kasienkaj7 opinia - klik!
19. @zaczytanelove opinia - klik!
20. @rrramona opinia - klik!
21. @annula_93 
22. @marzenaguzior (06.01-21.02)
23. @czytelnicz_ka (książka jest tu od 23.02)
24. @du_dzik94
235 @bookinetka

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz