maja 12, 2023

"Bez przebaczenia" Grzegorz Kapla - zapowiedź patronacka

Trzecia kryminalna zapowiedź w ciągu trzech dni? A jakże! Zapowiadałam, że w maju będzie się dużo działo! Już w nadchodzącą środę, dokładnie 17 maja, na naszym rynku ukaże się nowa książki Grzegorza Kapli pt. "Bez przebaczenia". A Kryminał na talerzu ma tę przyjemność objąć ją swoją opieką patronacką!

Podkomisarz Olga Suszczyńska, wśród policjantów znana jako Serbia, prowadzi sprawę zabójstwa Piotra Pawłowskiego, przedstawiciela firmy pośredniczącej w zakupie Pegasusa. Już pierwsze oględziny potwierdzają, że to robota zawodowca. Niewykluczone, że sprawa ma podłoże polityczne. Przełożony ma do Olgi całkowite zaufanie, ale pogubiona życiowo Serbia boryka się z własnymi problemami. Kiedy ginie kolejna powiązana z Pegasusem osoba, śledztwo nabiera tempa. Pojawia się jeszcze jeden trop, do którego kluczem jest kultowa zapalniczka z nietypowym grawerem. Olga musi ostrzec potencjalne ofiary, nie wie jednak, że sama będzie musiała walczyć o życie.


Program Pegasus, brudna polityka i morderstwa na zlecenie od ludzi przy władzy z początku nie brzmią jak moje ulubione wątki kryminalne. A jednak ta książka ma w sobie coś dziwnie zajmującego, że nawet mnie zdołała do siebie przekonać tak bardzo, że zdecydowałam się jej patronować! Zagmatwane śledztwo, wciągająca zagadka i osnute mgiełką tajemnicy postacie wraz z nieszablonową, absorbującą główną bohaterką zapewniają lekturę, od której trudno się oderwać!
"Bez przebaczenia" to piąty tom serii o podkomisarz Oldze Suszczyńskiej, jednak spokojnie można go traktować jak powieść osobną.  Już dzisiaj możecie zapoznać się z jego fragmentem o tu - klik!

Autor: Grzegorz Kapla
Tytuł: Bez przebaczenia
Cykl: podkomisarz Olga Suszczyńska, tom 5
Data premiery: 17.05.2023
Wydawnictwo: Sonia Draga
Liczba stron: 348
Gatunek: kryminał / thriller polityczny


Książka dostępna jest już w przedsprzedaży. 

Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz