maja 29, 2023

"Ostatni diament" Karolina Głogowska - zapowiedź patronacka

Pora na ostatnią patronacką zapowiedź maja, miesiąca, w którym biliśmy rekordy naprawdę dobrych propozycji czytelniczych! Najnowszy thriller Karoliny Głogowskiej pt. "Ostatni diament" na naszym rynku pojawi się dosłownie za moment, bo już 31 maja, a na jego tylnej okładce znajdziecie logo Kryminału na talerzu!

Młoda dziennikarka Izabela przeżywa osobistą tragedię, po której stacza się w alkoholizm. Wkrótce dostaje jednak od losu drugą szansę: nową pracę, miłość i życie w luksusie u boku Jakuba Gellera, który jest znanym gdańskim jubilerem i handlarzem diamentów.
Sielankę i planowanie przyszłości przerywa informacja o zaginięciu Agaty, żony Jakuba. Razem z nią znikają cenne klejnoty. Czy ktoś porwał Agatę dla okupu? A może to pozory i kobieta dawno nie żyje?
Policja szybko znajduje w domu Gellerów ślady przemocy. Na jaw wychodzą kolejne zaskakujące fakty z życia małżeństwa, które od dawna prowadziło ze sobą psychopatyczną grę. Czy Agata wiedziała o istnieniu Izabeli? Kto jest manipulatorem – ona czy jej mąż?


Jest to thriller z gatunku tych, w których nic nie jest pewne - ani nie wiadomo, który z bohaterów tak naprawdę jest zły, ani czy w ogóle doszło do jakiejś zbrodni. Książka wciąga atmosferą niepewności na tyle mocno, że po prostu nie chce jej się odkładać aż do poznania rozwiązania tej zagadki... Jeśli więć lubicie takie nieoczywiste thrillery, to gorąco zachęcam do lektury "Ostatniego diamentu"! Ja przeczytałam go dosłownie na raz, w ciągu kilku wieczornych godzin 😊

Autor: Karolina Głogowska
Tytuł: Ostatni diament
Data premiery: 31.05.2023
Wydawnictwo: Mięta
Liczba stron: 320
Gatunek: thriller 

Książka dostępna jest już w przedsprzedaży. 

Można ją również już teraz znaleźć przedpremierowo na Legimi.
Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz