maja 30, 2023

Book tour ze "Schroniskiem, które przetrwało"!

A może tak rzucić wszystko i wybrać się w... Karkonosze? Fizycznie jest to pewnie trochę trudniejsze ze względu na codzienne obowiązki, ale dlaczego by nie przenieść się w to miejsce dzięki lekturze? Ze "Schroniskiem, które przetrwało" Sławka Gortycha udana wyprawa gwarantowana! Autor przenosi nas w dwa różne czasy: współczesne i okres II wojny światowej i chwilę po jej zakończeniu, do czasów, kiedy na tych terenach sytuacja narodowościowa była dosyć niejasna... To wszystko zbudowane jest na solidnej zagadce kryminalnej, która wciąga bez reszty! No i jeszcze te góry, ciągle obecne, z ciągle czuwającym nad wszystkim Duchem Gór... To rewelacyjna lektura, a dzisiaj chcę Wam pomóc po nią sięgnąć. Ruszamy z book tourem z tym tytułem!

A jeśli chcielibyście poczytać nieco więcej o tej książce, to zapraszam na recenzję - klik! oraz wywiad z autorem - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria opinia - klik!
2. @ksiazka.dobra.na.wszystko opinia - klik!
3. @monikaormanin opinia - klik! 
4. @libroviator opinia - klik! 
5. @mamazaczytana (książka jest tu od 24.08)
6. @mirkowo3
7. @marzaczyta
8. @du_dzik94
9. @zaczytana_panna
10. @justyna6353
11. @foreelock
12. @izabelawatola
13. @littleanula_andthebooks
14. @miss_daisy_czyta
15. @maria.j.sokolowska

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz