czerwca 06, 2023

"Pisarka" Magda Stachula - zapowiedź ambasadorska

Mimo że ciągle jeszcze wiele majowych nowości czeka na mojej półce na omówienie, to jednak pora też już spojrzeć do przodu, na zapowiedzi na kolejny miesiąc - czerwiec. I tu tempa nie zwalniamy, szykuję dla Was wiele wartych uwagi tytułów, w tym kilka, które Kryminał na talerzu będzie polecać oficjalnie. Jednym z nich jest właśnie nowy thriller Magdy Stachuli pt. "Pisarka", który swoją premierę będzie miał 14 czerwca, a Kryminał na talerzu ma tę przyjemność objąć ją swoją opieką ambasadorską, jak i rekomendować ten tytuł - na skrzydełku okładki książki znajdziecie ode mnie kilka słów polecenia!

Ukradłaś mi moją historię.
Przez ciebie moje życie straciło na jakości.
Jesteś tam, gdzie oczami wyobraźni widzę siebie.
To nie ty powinnaś być szczęśliwa, tylko ja.
Laura Ruta to bestsellerowa autorka thrillerów. Właśnie świętuje premierę najnowszej powieści, która zbiera entuzjastyczne recenzje. Dzień po spotkaniu z czytelnikami pisarka dostaje tajemniczą przesyłkę, której zawartość przypomina jej groźbę sprzed lat. Kto jest nadawcą? Jak zdobył adres Laury? I wreszcie skąd wie, kiedy skończy się jej życie. Czy właśnie oznajmił, że planuje ją zabić?
Kilka dni później Laura Ruta znika bez śladu. Ruszają poszukiwania, policja przesłuchuje świadków i podejrzanych, a media spekulują, czy to zaplanowany, marketingowy performance czy jednak ktoś uprowadził pisarkę.
Co się stało z Laurą Rutą? Czy kobieta wciąż żyje?
Przejmujący thriller, który zanurzy Cię w mroku niespełnionej zemsty, wykreowanej przez chorą wyobraźnię.
Już na wstępie muszę przyznać, że "Pisarka" to jeden z najlepszych thrillerów jakie czytałam w tym roku! Rewelacyjnie wykreowana atmosfera niewiadomej i tego napięcia, wynikającego z tego, że czytelnik nie wie, komu tak naprawdę może ufać... Wydarzenia poznajemy z czterech punktów widzenia: dwóch kobiet i dwóch mężczyzn - pisarki, jej męża, agenta oraz kobiety, która, jak wszystko na to wskazuje, ma obsesję na jej punkcie... Autorka sprawnie operuje piórem i koncepcją, raz po raz mocno zaskakuje. To książka, od której nie da się oderwać! Ogromnie polecam!

Autor: Magda Stachula
Tytuł: Pisarka
Data premiery: 14.06.2023
Wydawnictwo: Luna
Liczba stron: 336
Gatunek: thriller psychologicznyKsiążka dostępna jest już w przedsprzedaży.


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz