września 18, 2023

Book tour z "Poszukiwaczem Zwłok"!

Za oknem ciągle jeszcze mamy letnie słonko, co mnie mocno cieszy, ale nie ukrywajmy - już nawet po nim widać, że jesień zbliża się wielkimi krokami. Ale my, czytelnicy, lubimy tę porę roku, prawda? W końcu gwarantuje nam dłuższe wieczory z książką... A ja już pędzę zaopatrzać Was w odpowiednio klimatyczne, zajmujące tytuły! Dzisiaj proponuję book tour z nowym kryminałem Mieczysława Gorzki pt. "Poszukiwacz Zwłok", który jest pierwszym tomem nowej serii. To powieść, której tempo zwiększa się wprost proporcjonalnie do rozwoju lektury, historia wielowątkowa, klimatyczna i zajmująca. Dająca też obietnicę na więcej - zdecydowanie jest na co czekać! To również książka, którą w sierpniu miałam przyjemność Wam polecać i na okładce której znajdziecie kilka słów mojej rekomendacji. Mam nadzieję, że ta zachęta wystarczy, żebyście skusili się na lekturę? Zachęcam do zgłoszeń!

Oczywiście więcej o książce znajdziecie w mojej recenzji - klik! oraz w wywiadzie z autorem - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora książki oraz profil Wydawnictwa Czarna Owca w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż już w środę popołudniu, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria opinia - klik!
2. @meridaikniga opinia - klik!
3. @milosniczka.kavy opinia - klik!
4. @po_prostu_o_ksiazkach opinia - klik! 
5. @poczytane_zapisane opinia - klik!
6. @poczytelna opinia - klik!
8. @du_dzik94 (23.12-26.01)
9. @marzenaguzior (29.01-27.02)
10. @just_to_books 
11. @Edyta Kmiotek (FB) 
12. @mirkowo3 (22.03-17.04)
13. @z_ksiazka_mi_po_drodze 
14. @littleanula_andthebooks (książka jest tu od 09.05)
15. @justyna6353
16. @marzaczyta
17. @natka_tom
18. @monikaormanin
19. @zaczytana_panna
20. @izabelawatola

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz