października 24, 2023

Book tour ze "Skazanymi za życia"!

Włoski debiutancki kryminał Marco de Franchi pt. "Skazani za życia" na naszym polskim rynku gości już od miesiąca. W tym czasie książka zebrała może jeszcze niewiele, ale za to bardzo pozytywne opinie od czytelników, którzy chętnie i często oceniali ją jeszcze wyżej niż ja! Bardzo mnie to cieszy, bo sama widzę w piórze autora duży potencjał i z niecierpliwością czekam na kolejne przygody tej włoskiej pary policjantów! A Wam w tym czasie chcę przyjść z pomocą sięgnięcia po ten tytuł - zatem proponuję book tour, akcję wspólnego czytania i dzielenia się wrażeniami z lektury! Czas na lekturę tej książki jest teraz idealny z co najmniej dwóch powodów: jest to bardzo wciągająca, frapująca historia, która wystarczy na kilka długich wieczorów oraz zgadza się z porą roku, w jakiej rozgrywa się akcja powieści. I choć sama czytałam ją jeszcze latem, to trochę zazdroszczę Wam teraz tej sprzyjającej tej lekturze aury za oknem 😉 Namówiłam na lekturę? Jeśli jeszcze nie, to zajrzyjcie do mojej recenzji - klik! A teraz zapraszam do zgłoszeń!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Sonia Draga w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w środę popołudniu lub w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @kasia.czytelniczka opinia - klik!
2. @annula_93 opinia - klik!
3. @milosniczka.kavy opinia - klik!
4. @mirkowo3 opinia - klik! 
5. @zaczytana_daria 
6. @olciagamesmol 
7. @mamazaczytana 
8. @ksiazka.dobra.na.wszystko 
9. @rrramona 
10. @poczytane_zapisane 
11. @nika_z_kryminalem (książka jest tu od 14.05)
12. @zaczytana_panna
13. @marzenaguzior
14. @izabelawatola
15. @czytajzkasia

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz