marca 18, 2024

Book tour z "Blizną"!

Słoneczne Chicago i przełomowy, zmieniający wszystko w życiu nieco introwertycznego bohatera to brzmi jak dobra lektura na wiosnę, prawda? Od premiery "Blizny" Juana Gomeza-Jurado minął już miesiąc, najwyższa zatem pora, bym pojawiała się z ponownym ułatwieniem Wam sięgnięcia po tę lekturę - zapraszam na book tour! Jest to książka dla tych, co lubią zarówno spokojne składanie kawałków fabuły w jedno, które są nieco porozrzucane, ale oczywiście nie w kolejności przypadkowej - tu wszystko ma sens i logikę! Jak i akcję dynamiczną i bardzo filmowe sceny. Myślicie, że to się wyklucza? Nie u Juana Gomeza-Jurado! "Blizna" to prequel trylogii Czerwona Królowa, ale taki prequel, który faktycznie powstał wcześniej, zatem też i bez problemu można czytać bez znajomości późniejszej trylogii. Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa SQN w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż również w środę, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @books.injuly 
2. @czytajzkasia 
3. @po_prostu_o_ksiazkach (19.04-12.05)
4. @sylwiaaa 
5. @mirkowo3 
6. @oczytane_skrzaty
7. @zaczytanaksiegowa (książka jest tu od 01.07)
8. @zaczytana_panna
9. @marzaczyta
10. @_za.czytana.bella_
11. @izabelawatola
12. @just_to_books
13. @natka_tom
14. @zafascynowana.ksiazkami_
15. @annula_93

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz