marca 25, 2024

"Sprawa lorda Rosewortha" Małgorzata Starosta - zapowiedź ambasadorska

Nowy tydzień zaczynamy doskonałą informacją, swego rodzaju dwa w jednym - jest to zarówno zapowiedź kwietniowa, jak i informacja o dzisiejszej premierze! Co to znaczy? To znaczy, że nowa książka Małgorzaty Starosty pt. "Sprawa lorda Rosewortha" 10 kwietnia ukaże się na naszym rynku w wersji papierowej, ale już dzisiaj jej ebook i audiobook dostępny jest na Legimi! A ja mam tę niesamowitą przyjemność objąć ten tytuł swoją opieką ambasadorską.

Sierpień 1959 roku. Jonathan Harper, prywatny detektyw borykający się z osobistą stratą, na prośbę dawnej przyjaciółki podejmuje się rozwiązania sprawy zabójstwa Thadeusa Rosewortha, którego śmierć wzburzyła opinię publiczną i przysporzyła nie lada kłopotów Scotland Yardowi. Doskonale znając zwyczaje panujące w świecie arystokracji, Harper spodziewa się kłamstw, intryg, wzajemnych oskarżeń i animozji, jednak ani bystry umysł, ani doświadczenie nie uchronią go przed tym, czego naprawdę dotyczy „sprawa lorda”.  
Nieznana przeszłość ofiary, sieć kłamstw i zbrodnia niemal doskonała doprowadzą do zaskakujących odkryć, wystawiając na próbę zaufanie Harpera nie tylko do Roseworthów, ale także do najbliższej mu osoby.  
Jest to historia, która zadowoli wszystkich fanów klasycznych powieści detektywistycznych - zagadka oparta jest na motywie zamkniętego pokoju, a grono podejrzanych jest w dużej mierze zamknięte... a ci prezentują prawdziwy wachlarz charakterów, jak i ukrytych motywacji - im dalej w lekturę, tym coraz więcej tajemnic odkrywa się przez młodym detektywem, który zresztą doskonale rozumie emocje panoszące się po tym domu - sam do tej pory zmaga się z własną, prywatną tragedią. "Sprawa lorda Rosewortha" to bardzo klimatyczna historia, w której zagadka kryminalna zachwyca, równie mocno co same kreacje postaci. Gorąco polecam ją Waszej uwadze!

Autor: Małgorzata Starosta
Tytuł: Sprawa lorda Rosewortha
Data premiery: 10.04.2024; 25.03.2024 na Legimi
Wydawnictwo: Labreto
Liczba stron: 288
Gatunek: powieść kryminalna

Książka dostępna jest już w abonamencie 

A jej wersję papierową już teraz można zamówić w przedsprzedaży.

Od razu zapraszam też do rezerwacji chwili czasu 10 kwietnia wieczorem - wtedy na moim profilu na Instagramie odbędzie się live z Małgorzatą Starostą!


We współpracy ambasadorskiej z Małgorzatą Starostą.


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz