maja 20, 2024

Book tour z "Rajskim zakątkiem"!

Nowy tydzień zacznijmy nową aktywnością! "Rajski zakątek" Ryszarda Ćwirleja to powieść idealna na nadchodzące miesiące - to bardzo wakacyjna lektura! Jest to kryminał ze zbrodnią poważną i przerażającą wręcz, ale pisany w sposób lekki, w delikatnie gawędziarsko-komediowym stylu, przez co lektura nie przytłacza, a wprowadza w doby humor. Czyta się szybko i sprawnie, historia i kreacje postaci porywają, a akcja toczy się latem w górskim Ustroniu, czyli w miejscowości, któa wydaje się świetnym miejscem do wakacyjnego odpoczynku. Niezależnie od tego jakie macie swoje urlopowe plany, to jedno jest pewne - Ryszard Ćwirlej na kilka dobrych godzin przeniesie Was do Ustronia! Gotowi na taką wyprawę? Zapraszam na book tour!

"Rajski zakątek" to tom trzeci serii z Marcinem Engelem, ale spokojnie można go czytać jak powieść osobną. O tym tytule więcej informacji znajdziecie w mojej recenzji - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Hardego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek przed południem, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!
Lista uczestników:
1. @zaczytana_daria 
2. @sylwiaaa (książka jest tu od 12.06)
3. @statek_z_papieru
4. @po_prostu_o_ksiazkach
5. @danutabobrowicz
6. @mamazaczytana
7. @z_ksiazka_mi_po_drodze
8. @mirkowo3
9. @zaczytana_panna
10. @zafascynowana.ksiazkami_
11. @books.injuly
12. @just_to_books
13. @magdulka03wojcik

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz