czerwca 28, 2024

Book tour z "Demonami Babiej Góry"!

Lektury urlopowe przygotowane? Mam nadzieję, że uwzględniliście wśród nich nową powieść kryminalną Ireny Małysy pt. "Demony Babiej Góry", bo jest to książka idealnie nadająca się na lato. Nie dlatego, że jest lekka i zabawna, raczej odwrotnie - zagadka kryminalna jest mroczna, ale pod względem psychologicznym, więc nie musicie obawiać się zbędnej brutalności. Ale jest to lektura mocno klimatyczna, urzekająca dbałością o szczegóły, ogrom ciekawostek w niej zawartych, refleksjami, które wymusza, jak i akcją osadzoną w małej nadmorskiej miejscowości właśnie latem... Och, czytać tę książkę leżąc na plaży! Ale oczywiście nie tylko, tak klimatyczna lektura będzie pasować do każdej pory roku i miejsca lektury, zatem idealnie nadaje się także na book tour, na który właśnie dzisiaj chcę Was zaprosić!

A może przegapiliście wcześniejsze publikacje o "Demonach Babiej Góry"? Jeśli tak, to przed zgłoszeniem koniecznie zajrzyjcie do recenzji - klik!, gorąco zapraszam też na wywiad z Ireną Małysą, jaki przy okazji tej premiery mogłam z autorką przeprowadzić!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Mova w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w poniedziałek.
Książka ruszy w podróż we wtorek, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @monikaormanin (książka jest tu od 03.07)
2. @mirkowo3
3. @zaczytanaksiegowa
4. @jpryczek
5. @po_prostu_o_ksiazkach
6. @marza.czyta
7. @allbooksinmylife
8. @zafascynowana.ksiazkami_
9. @sylwiaaa
10. @agnieszka_ines83
11. @books.injuly
12. @milosniczka.kavy
13. @_za.czytana.bella_
14. @czytam_czy_tu
15. @z_ksiazka_mi_po_drodze
16. @ruda.czyta
17. @oczytane_skrzaty
18. @cricieta
19. @zblogowanabiblioteczka
20. @allbooksismylife
21. @natka_tom
22. @kulka_czyta
23. @zaczytana_panna
24. @srebrna_nutka
25. @olciagamesmol

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz