czerwca 16, 2024

Book tour z "Nie zawiedź mnie, tato. cz.I"!

"Nie zawiedź mnie, tato" Stefana Dardy to książka doskonale nadająca się na całoroczną lekturę - jej akcja toczy się od zimy do późnej jesieni, a każda z pór roku, choć w tle, oddana jest bardzo obrazowo i przyjemnie. Więc czy jest lepszy tytuł nadający się na book tour, w czasie którego książka przez dobrych kilka miesięcy podróżuje od jednego czytelnika do drugiego? Chyba nie! Gorąco zatem zachęcam do udziału w tej akcji, o ile tylko lubicie powieści kryminalne spokojne, z mocnym wątkiem obyczajowym, zmuszające do własnych refleksji. Na pewno zachwyci Was też podróż głównego bohatera, Zdzisława Mokryny - traktowana i dosłownie, gdyż bohater krąży pomiędzy Bieszczadami a Podlasie, i metaforycznie, w aspekcie psychologicznym. Mokrynę można już było spotkać też wcześniej, w pierwszym tomie serii pt. "Zabij mnie, tato", ale jego znajomość nie jest konieczna, by docenić tom drugi. Podkreślam jednak, że ten tom drugi, to na razie tylko jego pierwsza część - część druga ukaże się jeszcze w tym roku, tym samym w pełni rozwiązując zagadkę kryminalną. 

Więcej o książce możecie poczytać w mojej recenzji - klik!, zapraszam też na rozmowę ze Stefanem Dardą, którą miałam przyjemność przeprowadzić pod koniec maja - klik!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Czarna Owca w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa 
2. @mirkowo3  (książka jest tutaj od 10.07)
3. @statek_z_papieru
4. @milosniczka.kavy
5. @cricieta
6. @zafascynowana.ksiazkami_
7. @jpryczek
8. @natka_tom
9. @ahywka_p
10. @agnieszka_ines83
11. @marzaczyta
12. @z_ksiazka_mi_po_drodze
13. @magdulka03wojcik
14. @cherish_the_book
15. @monikaormanin
16. @sylwiaaa
17. @mamazaczytana
18. Anna Mucha (FB)
19. @po_prostu_o_ksiazkach
20. @srebrna_nutka
21. @oczytane_skrzaty
22. @rrramona
23. @allbooksinmylife
24. @books.injuly
25. @annadyczko_mczas
26. @danutabobrowicz
27. @czytanie_noca
28. @zaczytany_kwiatek_un

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz