czerwca 02, 2024

Book tour z "Przepraszam, tu był trup"!

Lato, wakacje i wysokie temperatury coraz bliżej, dobrze więc będzie już powoli kompletować lektury na ten czas odpowiednie, prawda? Lekkie, zajmujące i ochładzające, czyli kryminał cosy crime toczący się w czasie bardzo śnieżnej zimy będzie wyborem idealnym! Do tego dodajmy jeszcze klasyczne motywy typu wąskie grono podejrzanych w odciętym od reszty świata pomieszczeniu, charakterne kreacje postaci i tematy, które są dla nas aktualnie społecznie ważne i dostaniemy nową książkę Marty Matyszczak "Przepraszam, tu był trup"! Jest to nowy tom serii Zbrodnie na podsłuchu, w których rolę wiodącą będzie odgrywać Rita, dziewczyna po 20stce, która próbuje się w swoim życiu odnaleźć na nowo. I która oczywiście będzie prowadzić podcast! A w "Przepraszam, tu był trup" poznajemy historię tego, jak na ten pomysł wpadła. Oczywiście jest też i zagadka kryminalna 😉 Brzmi dobrze, prawda? 

Jeśli nie mieliście okazji przeczytać wcześniej mojej recenzji tej książki, to zapraszam tu - klik!, a na Instagramie możecie też zobaczyć sobie moją rozmowę z Martą Matyszczak, jaką przy okazji tej premiery miałam przyjemność przeprowadzić - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autorki oraz profil Wydawnictwa Dolnośląskiego w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autorki książki i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @strefabooki (książka jest tu od 06.06)
2. @z_ksiazka_mi_po_drodze
3. @mirkowo3
4. @justyna6353
5. @jpryczek
6. @_za.czytana.bella_
7. @just_to_books
8. @books.injuly
9. @zafascynowana.ksiazkami_
10. @sylwiaaa
11. @mamazaczytana
12. @ahywka_p
13. @natka_tom
14. @zaczytana_daria
15. @cricieta
16. @danutabobrowicz
17. Anna Mucha (FB)
18. @srebrna_nutka
19. @zaczytana_panna
20. @annadyczko_mczas
21. @kulturolajki
22. @allbooksismylife
23. @po_prostu_o_ksiazkach

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz