czerwca 23, 2024

Book tour z "Wiatrem"!

Zaskakująca jest siła wiatru, nie sądzicie? Meteorologiem nie jestem, ale wydaje mi się, że to właśnie w tym okresie roku, który teraz rozpoczynamy, wiatr ma tendencje do stawania się zjawiskiem prawdziwie niszczycielskim... I właśnie latem toczy się akcja powieści kryminalnej "Wiatru" Marcina Silwanowa, a zjawisko to jest tym, co zgrabnie i zaskakująco łączy historię w płynną, niepokojącą całość... Historia dla fanów kryminałów spokojnych, małomiasteczkowych, z kilkoma równoprawnymi bohaterami i skupieniem na tym, co niewidoczne gołym okiem - psychologii zbrodni. Mnie ta powieść bardzo pozytywnie zaskoczyła, zafascynowała tak, że nie mogłam się od niej oderwać. I dzisiaj chcę się tym dobrem z Wami podzielić - zapraszam na book tour z tym tytułem!

Jeśli jednak nie mieliście jeszcze okazji zapoznać się z moją recenzją "Wiatru", to najpierw zapraszam tu - klik!, zachęcam też do zobaczenia/wysłuchania wywiadu z autorem, jaki miałam przyjemność przeprowadzić na żywo na Facebooku - klik!

Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB, profil autora oraz profil Wydawnictwa Czarna Owca w swoim poście oraz wykorzystajcie któryś z hasztagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła! Jej numer po wysłaniu od razu koniecznie wyślijcie do mnie!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.comKolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w środę.
Książka ruszy w podróż jeszcze w środę popołudniu bądź w czwartek rano, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.
W book tourze nie będą uwzględniane osoby, które trzy razy przekroczyły terminy wysyłki książki lub trzy razy nie wystawiły opinii w moich wcześniejszych BT.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB, a także do polubienia profili wydawnictwa, autora i moich własnych 😊


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!



Podoba Ci się to, co robię?
Wesprzyj mnie na patronite.pl/kryminalnatalerzu i dołącz do grona moich Patronów!

Lista uczestników:
1. @zaczytanaksiegowa (książka jest tu od 28.06)
2. @justyna6353
3. @zaczytana_panna
4. @sylwiaaa
5. @zafascynowana.ksiazkami_
6. @milosniczka.kavy
7. @mamazaczytana
8. @z_ksiazka_mi_po_drodze
9. @zaczytana_kobitka
10. @jpryczek
11. @strefabooki
12. @zaczytana_daria
13. @mirkowo3
14. @cricieta
15. @barrbarka
16. @_za.czytana.bella_
17. @czytam_czy_tu
18. @oczytane_skrzaty
19. @ruda.czyta
20. Anna Mucha (FB)
21. @books.injuly
22. @natka_tom
23. Kasia Żelazny (FB)
24. @danutabobrowicz
25. @kasienkaj7
26. @olciagamesmol

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz