września 11, 2019

"Zabójstwo na cztery ręce" Karolina Morawiecka - zapowiedź

Uwaga, uwaga! Dokładnie za tydzień swoją premierę będzie miała trzecia część przygód Karoliny Morawieckiej, wdowy po aptekarzu i jej wiernej towarzyszki zakonnicy Tomaszy! Tom ten nosi tytuł "Zabójstwo na cztery ręce" i cała jego akcja dziać się będzie w ciągu jednego dnia! Na weselu! Już brzmi świetnie, prawda? Książka ukaże się nakładem wydawnictwa Lira.

Na weselu dochodzi do morderstwa. Kto spośród zaproszonych gości miał motyw? Dlaczego nikt nie przyznaje się do znajomości ze zmarłym? Czy dojdzie do skandalu?Do akcji wkracza znana z dwóch poprzednich części cyklu wdowa po aptekarzu ze Skały, Karolina Morawiecka. To miejscowa panna Marple, której pomagają zakonnica, pies oraz znajomość literatury i sztuki kulinarnej.Czy wdowie po aptekarzu uda się rozwikłać kolejną kryminalną zagadkę? Pytania się mnożą, weselna muzyka gra, a bohaterka rozpoczyna walkę z czasem. I z mordercą.Karolina Morawiecka (autorka) zaprasza na kolejną czytelniczą ucztę z Karoliną Morawiecką (bohaterką)!

Od razu się przyznam, że na tę książkę czekam od chwili, gdy skończyłam czytać drugi tom! Moja ciekawość wzrosła jeszcze mocniej, kiedy autorka zapowiedziała, że ten tom będzie inny niż obydwa poprzednie, a z tego co widzę z facebookowych zapowiedzi, to pewnie nie będę mogła się od niej oderwać! Liczę na dobrą zabawę, dużo humoru i ciekawą zagadkę kryminalną! 
Zainteresowani? Znacie wcześniejsze przygody Karoliny Morawieckiej?


Autor: Karolina Morawiecka
Tytuł: Zabójstwo na cztery ręce czyli klasyczna powieść kryminalna o wdowie, zakonnicy i psie z kulinarnym podtekstem
Cykl: Karolina Morawiecka, wdowa po aptekarzu, tom 3
Data premiery: 18.09.2019
Wydawnictwo: Lira
Liczba stron: 288


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz