listopada 06, 2019

Konkurs - wygraj "Anonimową dziewczynę" Sarah Pekkanen i Greer Hendricks (rozwiązany)


22 października swoją premierę miał thriller psychologiczny autorstwa Sarah Pekannen i Greer Hendricks pt. „Anonimowa dziewczyna”, który ukazał się nakładem Wydawnictwa Zysk i S-ka. Na jej okładce, na tylnym skrzydełku znajdziecie moją rekomendację. Według mnie to bardzo wciągający, niebanalny thriller, a jego oceny na LC tylko to potwierdzają. Moją pełną recenzję znajdziecie tutaj - klik!, a dzisiaj, dzięki uprzejmości wydawnictwa, mam dla Was DWA egzemplarze tej powieści, co oznacza, że mogę nim obdarować aż DWIE osoby!
Zainteresowani?


Czy trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Główna bohaterka książki, Jess zgłasza się do udziału w badaniu psychologicznym nad etyką i moralnością. Zadanie jest proste – musi odpowiedzieć na kilka pytań w tym zakresie. Ja nie wymagam od Was aż tyle, pytanie mam tylko jedno, ale, tak jak te książkowe, wymagające chwili zastanowienia.  Gotowi?

Znane nam wszystkim jest powiedzenie „nie oceniaj książki po okładce”. A jednak, mimo to często oceniamy ludzi na pierwszy rzut oka, nie znając ich historii i motywacji. Jak myślisz, dlaczego tak się dzieje?

Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich bardziej kreatywne – tym lepiej! Zgłoszenia przejmuję tylko i wyłącznie w komentarzach pod tym postem.Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).

  1. Konkurs trwa tydzień – od 6 do 11 listopada do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę dwie, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulamin konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!12.11 rozwiązanie konkursu
 Zwycięzcami zostają: Justyna Szwarc i Nikola Jabłońska – gratuluję! Swoje dane adresowe razem z numerem telefonu proszę prześlijcie na mail kryminalnatalerzu@gmail.com, w tytule wpisując konkurs Anonimowa dziewczyna. Na nadesłanie adresu czekam 3 dni.

Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie i zachęcam do obserwowania bloga, bo na pewno na tym jednym się nie skończy 😊

Zapraszam też na mój profil na FB oraz IG - niedługo ruszą tam  rozdania z tym tytułem!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz