kwietnia 02, 2020

Konkurs patronacki - wygraj "Gwiazdę Szeryfa" (rozwiązany)


Kilka dni temu, 31 marca swoją premierę miała debiutancka powieść Aleksandry Borowiec pt. "Gwiazda Szeryfa". To rewelacyjny miks gatunkowy, nasuwający mi na myśl popularnego w roku poprzednim "Inkuba" Urbanowicza. Tu też znajdziemy elementy kryminału, powieści grozy i lekkiej fantastyki podszytej wierzeniami lodowymi, a także bogate tło historyczne. Całości dopełnia świetny, gawędziarski styl autorki nie stroniący momentami od dobrego humoru. Ważną informację jest też to, iż jest to pierwszy tom cyklu, który liczyć ma 4 tomy, więc będziemy mieli na co czekać!
Moją pełną recenzję tego tytułu znajdziecie tu - klik!

Dzisiaj przychodzę do Was z konkursem, w którym, dzięki uprzejmości Wydawnictwa Zysk i S-ka, do wygrania są aż dwa egzemplarze tej powieści, a co za tym idzie - będzie aż dwóch zwycięzców!


Co trzeba zrobić, żeby wziąć udział w konkursie?


Napisz w komentarzu pod tym postem krótką odpowiedź na pytanie:

Wolisz książki, które łatwo można wpisać w jeden określony gatunek literacki czy wręcz odwrotnie - takie, które wymykają się jednoznacznej kategoryzacji?
Swoją odpowiedź krótko uzasadnij.


Odpowiedzi możecie zamieszczać w dowolnej formie, ich ciekawiej – tym lepiej! Nie zależy mi na dopasowaniu odpowiedzi do gatunku książki konkursowej, liczy się dobre uzasadnienie! Zgłoszenia przejmuję tylko i wyłącznie w komentarzach pod tym postem.Zachęcam też do polubienia profilu wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).

  1. Konkurs trwa tydzień – od 2 do 6 kwietnia do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych odpowiedzi wybiorę dwie, które moim zdaniem będą najciekawsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Udzielając odpowiedzi na pytanie konkursowe uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulamin konkursu zamieszczonym na tej stronie  – klik!


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!


07.04 rozwiązanie konkursu
 Zwycięzcami zostają: Justyna Mościcka i Barbara Wierszyłło – gratuluję! Swoje dane adresowe razem z numerem telefonu proszę prześlijcie na mail kryminalnatalerzu@gmail.com, w tytule wpisując konkurs patronacki Gwiazda Szeryfa. Na nadesłanie adresu czekam 3 dni.

Wszystkim pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za wzięcie udziału w konkursie - wszystkie odpowiedzi były bardzo fajne, ciężko mi było się zdecydować tylko na dwie!
Zachęcam do obserwowania bloga, bo na pewno w przyszłości pojawią się kolejne aktywności.

Zapraszam również na mój profil na FB oraz IG - niedługo ruszą tam  rozdania z tym tytułem!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz