lipca 24, 2020

Book tour z "Kobietą na krawędzi"!


Od premiery "Kobiety na krawędzi" minął już ponad miesiąc. To przyjemny, lekki thriller psychologiczny, przy którym nie trzeba się specjalnie wysilać - to dobra lektura na dwa wieczory, gdy zmęczenie nie pozwala na sięgnięcie po poważniejsze książki. A przecież takich przyjemniaczków, książek dla czystej rozrywki też czasem potrzebujemy, prawda?
O moich wrażeniach z lektury możecie poczytać więcej tu - klik!, a dzisiaj, jako że na IG miałam od Was pozytywne odzew, przychodzę z propozycją book toura!


Zasady uczestnictwa w book tourze:
  1. Książkę możecie trzymać maksymalnie 2 tygodnie od daty jej otrzymania, później wysyłacie ją dalej (adres kolejnej osoby otrzymasz ode mnie lub bezpośrednio od kolejnego uczestnika)
  2. Recenzję/opinię/film (zależy gdzie się udzielacie) proszę zamieście maksymalnie do 3 tygodni od daty otrzymania książki. Oznaczcie mój blog/IG/FB oraz profil Wydawnictwa Znak w swoim poście. Będzie mi też bardzo miło jeśli wykorzystacie któryś z hastagów: #kryminalnatalerzu, #kryminalnatalerzupoleca, #czytajzkryminalnatalerzu.
  3. Książkę możecie wysłać pocztą, kurierem, paczkomatem – jak Wam i odbiorcy najwygodniej, ważne, żeby przesyłka miała numer, by się nie zgubiła!
  4. Książka jest do Waszej dyspozycji – możecie po niej pisać, zakreślać, zaznaczać. Proszę jednak o jej poszanowanie, czyli bez gniecenia i rozrywania 😉
  5. Będzie mi miło jeśli zostawicie w książce po sobie ślad – z przodu książki przygotuję do tego miejsce oraz wkleję małą mapkę, na której oznaczymy trasę książki – nie zapomnijcie dorysować swojego punkcika! Będę mogła sobie później powspominać! 😊
  6. Fajnie, jeśli do wysyłanej paczki dorzucicie coś małego od siebie, herbatkę, czekoladkę, cokolwiek by kolejnemu uczestnikowi było miło.

Zgłaszać się możecie w komentarzu pod postem tu na blogu, pod postem na IG i FB oraz w prywatnych wiadomościach na IG i FB oraz mailowo: kryminalnatalerzu@gmail.com.  Kolejność uczestnictwa zapisywać będę według kolejności zgłoszeń (oczywiście później uczestnicy mogą dogadać zmiany w kolejności między sobą).

Listę uczestników zapiszę w tym poście w niedzielę.
Książka ruszy w podróż w poniedziałek 27 lipca, ale listy uczestników nie zamykam, można zgłaszać się także w trakcie trwanie book toura. Zastrzegam sobie jednak możliwość zamknięcie listy, w chwili kiedy liczba uczestników przekroczy 30 osób.


Zachęcam też do udostępniania wiadomości o book tourze na swoich profilach - wystarczy, że udostępnicie post o bt, który ukazał się u mnie na IG i FB.


W razie pytań jestem dostępna na IG i FB oraz oczywiście mailowo.


Serdecznie zapraszam do zgłoszeń, a uczestnikom życzę przyjemnej lektury!


Book tour zorganizowany jest w ramach współpracy z Wydawnictwem Znak


Lista uczestników:
1. @anniapk opinia - klik!
2. @zaczytana_kasiaa opinia - klik!
3. @kaka_books opinia - klik!
4. @filizanka.relaksu (26.08-05.10) brak opinii
5. @lexyogechi  opinia - klik!
6. @katie.czyta 
7. @poczytaj_my opinia - klik!
8. @pazurek_czyta (16.12 - 14.02) brak opinii
9. @diversitylibrary opinia - klik!
10 @kasia_zelek_czyta opinia - klik!
11. @effka.be opinia - klik!
12. @przeczytajki opinia - klik!


Brak komentarzy:

Prześlij komentarz