lipca 11, 2020

Wygraj "Zapłacz dla mnie" z autografem autora! Konkurs kulinarny (rozwiązany)


Dzisiaj mam przyjemność zaproponować Wam coś co łączy obydwie moje pasje - czytanie i gotowanie! Chcecie przeczytać ciekawy i wciągający polski kryminał? I to z autografem autora? Zapraszam zatem na konkurs kulinarny!

"Zapłacz dla mnie" Borlika swoją premierę miało 2 czerwca, kilka dni później ukazała się moja recenzja, którą możecie przeczytać tu - klik! W tej książce autor nie tylko wplata w treść swoją pasję do gotowania, ale również z tyłu książki zamieścił przepis na jedną z potraw, którymi bohaterowie się raczą w powieści. Trochę to trwało zanim udało mi się w końcu samej przepis przetestować, ale w końcu się udało! Wczoraj ugotowałam staropolski gulasz Wilkowicza według przepisu Piotra Borlika :) Jest smaczny i pożywny, świetny z dodatkiem ogórka kiszonego i chleba! Teraz zachęcam i Was do wypróbowania tego przepisu!


Co trzeba zrobić, by wziąć udział w konkursie?

Ugotuj staropolski gulasz Wilkowicza według zamieszczonego poniżej przepisu. Zrób mu zdjęcie i zamieść je w tym poście w komentarzu. 


Wygrywają 3 osoby, które zamieszczą najładniejsze zdjęcia. 

  1. Konkurs trwa tydzień – od 11 do 18 lipca do 23:59, wyniki ogłoszę w tym poście kolejnego dnia.
  2. Z nadesłanych zdjęć wybiorę trzy, które moim zdaniem będą najładniejsze.
  3. Wysyłka tylko na terenie Polski.
  4. Biorąc udział w konkursie uczestnik równocześnie oświadcza, że zapoznał się z regulaminem zamieszczonym na tej stronie  – klik!

Zachęcam do polubienia profilu autora na IG (klik!) i FB (klik!), wydawnictwa na IG (klik!) i FB (klik!) oraz moich własnych (IG klik! FB klik!), a także do dołączenia do obserwatorów mojego bloga. Będzie mi też bardzo miło jeśli na swoich profilach udostępnicie informację o tym konkursie (możecie po prostu podać dalej mój post o konkursie, który zamieściłam na obydwu profilach).


Serdecznie zachęcam do udziału i życzę wszystkich uczestnikom powodzenia!

19.07 aktualizacja - rozwiązanie konkursu
I tym razem mnie nie zawiedliście - ogromnie się cieszę, że znalazły się osoby gotowe podjąć wyzwanie! Mam nadzieję, że gulasz Wam smakował! Będzie mi ogromnie miło jeśli dacie znać czy podpasowały Wam takie staropolskie smaki i z jakimi dodatkami go jadłyście - może wymyśliłyście coś innego niż ogórek lub białe wino? ;)

Konkurs nie byłby jednak konkursem, gdyby nie trzeba było wyłonić obiecanych trzech zwycięzców - a więc wygrywają:
Marzena Wcisło
Kamilla
Justyna Wcisło
Gratuluję!

Pozostałym uczestnikom serdecznie dziękuję za udział, a wszystkich Was zapraszam do wzięcia udziału w moich pozostałych konkursach - bądźcie też czujni, bo szykuję już dla Was kolejne aktywności!

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz