listopada 22, 2020

Book tour z "Póki żyjemy" zakończony!


Chwilę po tym, jak wrócił do mnie book tourowy egzemplarz mojej patronackiej "Winy", zakończyliśmy book tour rozpoczęty w tym roku. Książka Very Eikon pt. "Póki żyjemy" również została objęta moim patronatem. To czwarty tom cyklu 'Między prawami', jednak chyba nikt z uczestników nie miał do czynienia z piórem autorki wcześniej. Specjalnie na potrzeby BT napisałam krótkie streszczenie najważniejszych wydarzeń z tomów poprzednich, a część uczestników po lekturze  wyraziła chęć nadrobienia tomów wcześniejszych. Książka do pierwszego uczestnika ruszyła 3 czerwca 2020 roku, powróciła do mnie 8 października, więc była w trasie przez 127 dni. Uczestników było 7, każdy w innej części Polski, co pięknie widać na mapce:


Książka wróciła do mnie w stanie całkiem dobrym, jedynie dwa rogi okładki lekko się zagięły. Uczestnicy znowu nie byli skorzy do zostawiania komentarzy na gorąco podczas lektury, dostałam tylko kilka zaznaczeń kolorowymi karteczkami, a i większość pozostawiła po sobie znak na początku książki, w miejscu do tego wyznaczonym.Każdy z uczestników zobowiązany był do wystawienia książce opinii i miło mi poinformować, że wszyscy się z tego wywiązali: dostaliśmy dwie opinie na portalu lubimyczytac.pl oraz 5 na Instagramie, z czego jeden profil jest już niestety nieaktywny, więc ta opinia nam przepadła. Reszta uczestników była z lektury zadowolona, chyba tylko jedna osoba stwierdziła, że to nie całkiem jej tematy, reszta jednak wykazała naprawdę duży entuzjazm. Poniżej zamieszczam kilka cytatów z opinii:
"Póki żyjemy" to w moim odczuciu doskonała powieść sensacyjna i aż sama się dziwię, że nie trafiłam na żadną z książek tej autorki wcześniej! @anniapk

Czwarty tom cyklu "między prawami" to idealna pozycja nawet dla tych którzy nie mieli z wcześniejszymi częściami nic wspólnego. Dobra dawka sensacji z wątkiem kryminalnym, czego chcieć więcej? effka.be

Było bardzo realnie, ciekawie, mocno, czasami przerażająco i emocjonująco.
Polecam bardzo! @lajla8888


A tutaj pełna lista linków do opinii od wszystkich uczestników BT

1. @lexyogechi opinia - klik!
2. @anniapk opinia - klik!
3. @lajla8888 opinia - klik!
4. @effka.be opinia - klik!
5.@booki_zrywac opinia - klik!
6. @zaczytana_kasiaa opinia - klik! (profil już nie istnieje)
7. @annadyczko opinia - klik! 

Ostatecznie książka wróciła do mnie, przez co teraz mogę się z Wami podzielić podsumowaniem tej czytelniczej akcji. Z moich wyliczeń wynika, że na każdą z osób wypadło średnio lekko ponad 18 dni, z czego oczywiście musimy odjąć czas przesyłki, więc wychodzi na to, że książka czytana była w miarę terminowo. Bardzo się cieszę, że mogłam ten BT zorganizować i zachęcić przynajmniej garstkę czytelników do zapoznania się z prozą Very Eikon! Serdecznie dziękuję uczestnikom za udział w BT, mam nadzieję, że bawiliście się dobrze i spotkamy się w kolejnych tego typu akcjach!


Book tour zorganizowałam z własnym egzemplarzem książki, który w ramach współpracy patronackiej dostałam od autorki.

Brak komentarzy:

Prześlij komentarz